MosóMami

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: enikova, Módosítva: 2018. január 31.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyorsan, de nem túl mélyen szívódik a bõrbe, és bársonyos, sima bõrfelületet eredményez zsíros csillogás nélkül. A belõle készült kozmetikumok beszívódóképességét javítja, ajakápolók, masszázstömbök, testvajak alkotóelemeként biztosítja a gyors, selymes olvadást a bõrfelületen. Masszázsolajként is használják, illetve alkalmas illatos olajos kivonatok készítésére is. Nem fény- és hõérzékeny, napnak közvetlenül kitett bõrfelületeken még nyáron is használhatjuk, így fontos alkotóeleme lehet a napvédõ készítményeknek is. Hajápolóként balzsamok és samponok összetevõje, de hajpakolásként magában is alkalmazhatjuk.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

luci_i

2021. január 4.

Elfogyott az arckrémem amit szoktam használni és egy SOS megoldás kellett, ezért rá esett a választásom. Finom, enyhén kókusz illata van, abszolút nem tolakodó. Nyilván mivel egy olajról beszélünk, ezért az arcon hagy maga után nyomot, de nem okozott pattanást vagy irritációt. Az ára nagyon kedvező és ráadásul sokáig is elég. Gyors megoldásnak tökéletesen megfelel, de én minden nap nem tudnám használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 4.

Schmetterling

2018. november 15.

Semmi illata nincsen :'( én vmi selejtet kaptam? Amúgy alap ápolásra jó, de semmi hű vagy ha. Mivel natúr termék, ezért jár a pont. A sheavaj és a kakaóvaj nekem jobban bejön. A hajammal sem tett semmi extrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

IKeakati

2017. október 18.

Az illatát imádom, fürdés utáni testápolóként nagyon jó. A sminket szoktam vele lemosni, arcra, nyakra szoktam kenni, illetve éjszakára szemránckrém helyett ezt használom, és reggel selymes puha a szem alatti rész, igaz nem vettem észre, hogy enyhült volna a szarkaláb a szemem körül. Hajvég ápolóként is bejön. Általában mindig van otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

pont

2016. július 29.

én hajra használtam, nem mondom, hogy csodaszer (az nálam az argánolaj), de elég jó cucc. az ára is korrekt, szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Heloise

2015. február 16.

Intenzív édes kókusz illata miatt talán ez otthon a legnépszerűbb olajam. Leginkább önmagában szeretem használni bőr és hajápolásra. Kézápolónak nem mindig elég a hidratáló hatása, ezért ilyenkor shea vajjal keverem. Öt csillag természetesen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

enikova

2014. február 11.

Univerzális hozzávaló a házi szépségápolásban, fair trade termék, natúrkozmetikum. Hajpakolásba, testápolóként, arckrémként, arcpakolásként és hajvégápolóként is megállja a helyét. Az illata is igazi kókusz. Állítólag korpásodás ellen is hatékony, én hajpuhítónak használom egyéb olajokkal kombinálva. Használat előtt kicsit fel kell melegíteni, mivel szobahőmérsékleten nem folyós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil