MosóMami

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: d.nikcsi, Módosítva: 2016. május 18.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

Francia Polinézia területén tradicionális módon készült, bio tiare olaj parfüm hozzáadása nélkül! A virágkivonata elragadó illatú, ugyanakkor nyugtatja az érzékeny bőrt, a kókuszolaj pedig könnyen felszívódik így többféle kozmetikum vagy parfümolaj jótékony összetevője.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vfejes

2019. október 31.

Nagyon vacilláltam a 4 és 5 csillag között... Ennek az az oka, hogy idén kb úgy használom a Monoi olajokat, mintha innám, ennek kapcsán ő a 3. féle itthon. A másik kettőn van Monoi logo, mint tudjuk a Monoi védett, eredeti pedig csak az, amin a logo is ott van. Ettől független semmit nem von az értékéből, tisztaságra ez a legtisztább mind közül és az érzékenyebb részekre is csak ezt használom, míg lábra például mindegy. Picit enyhébb az illata, mint a parfümös társainak és sajnos nem olyan jó, mint a többi, amit ismerek.

A Monoi az illatán túl igazi gyógyír: hidratál, ápol, nyugtat és az illata körbeölel. Nekem ő a nyár. Szeretem nagyon. Azt a logot azért meg kéne szerezni rá.

Arcra én csak annak ajánlom, aki nem érzékeny. Engem a kókusz olaj csúnyán kiüt, pedig száraz bőröm van nagyon. Hajra tökéletes, én ott nem spórolok vele, a hajam is nagyon száraz. Hajtőre nem ajánlott persze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

oszibarack

2019. április 11.

Update: megváltoztattak valamit rajta? Ma vettem újra, én ezt kifejezetten az illata miatt szoktam venni és most valahogy más. A címke szerint nincs lejárva.

Hihetetlen illata van, hatasra pedig a kokuszolajhoz hasonlithato, mivel az az alapja:) En probaltam hajra, arckrembe, mindenhova nagyon jo, legjobban testapolokent szeretem az illata miatt! Az egyetlen hatrany az ara, mert ez a mennyiseg testapolokent azert hamar elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

enikova

2018. augusztus 1.

Kókuszolaj, annak minden előnyével, plusz az isteni illat. Egyetlen hátránya, hogy túl jól esik gyakran használni, ezért hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopherol