MosóMami

Ár:   1030 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml, 500 ml, 1000 ml, 5000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kicsihp, Módosítva: 2018. január 30.

Kiszerelés:   50 ml, 500 ml, 1000 ml, 5000 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A neem olaj alkalmazása igen széleskörű.

A gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatásának köszönhetően pattanások ellen is bevethető.

• Haj- és körömápolásra
  • Gyulladáscsökkentés
  • Segít a gyulladt bőrnek gyógyulni. Irritációk, csípések, felületi sérülések esetében alkalmazható. Hozzájárul a gyulladt bőr gyors gyógyulásához.
  • Pattanások ellen
  • A Neem olaj megkönnyebülést hozhat a száraz és viszketős fejbőrre, csökkenti a korpásodást, és erősíti a hajszálakat. Az olaj tartós használata mellett visszaszorítható a körömgomba.
  • Természetes növényvédelemre
  • A kutatások szerint közel 130-féle kórokozó-kártevő ellen használható. Valódi bio-növényvédőszer.

grizus

2020. július 20.

Engem a friss zöldborsóra emlékeztet a szaga, fura de hamar elillan. Alapolajban pár csepp teafaolajjal keverem, a hormonális helyzeten természetesen nem változtat, de nagyon kellemes érzés az arcomnak, szerintem hidratál is. Nem csodaszer, de megadom az 5 csillagot, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

ilditoth

2019. november 3.

A szaga borzasztó, hagymás sósmogyoró, ha egy cseppnél többet kenek fel belőle, le kell mosnom, mert rosszul leszek tőle.
Nade! Ha kutyagumi-szaga lenne, akkor is használnám, megéri, annyira erős gyulladáscsökkentő! Egyetlen éjszaka alatt nagyon sokat javít a bőrömön, a piros foltok visszahúzódnak, és meggyőződésem, hogy az újak nem, vagy kisebb számban jönnek elő (nappalra azért nem tenném fel, bár a szaga aránylag gyorsan elillan).
Majdnem minden este belekeverem valamelyik krémembe, és csodás a hatása! Kár, hogy csak most fedeztem fel (egyébként teljesen véletlenül egy bioboltban lődörögve)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Debko

2019. szeptember 29.

Az illata tényleg jellegzetes, de szerintem nem rossz :) Egész arcomra használom minden este, most nagyon sok pattanás lett az arcomon - valószínűleg a stressztől, még csak 1-2 hete használom, de úgy látom javul és szépül a bőröm, a piros foltok halványulnak, a gyulladások enyhülnek, szerencsére az olaj nem szárít, puhává teszi a bőrt, és nagyon lassan fogy, tehát megéri beruházni rá, ár-érték arányban tökéletes. Korpás fejbőrömre is el kezdtem használni. Eddig szeretem nagyon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

M_Jucc

2019. augusztus 18.

Varázsszer! Pattanásra, gyulladásra, herpeszre, benőtt körömre, mindenre működik. Másnapra, de legkésőbb harmadnapra teljesen lehúzza a gyulladást. A szaga engem avas dióra emlékeztet, de annyira nem rossz, a hatásért cserébe pedig maximálisan megéri elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

MuitoBrancaMaisBonita

2019. február 20.

Tagadhatatlanul kávézaccal kevert kínai instant leves illata van, de nagyon jól működik az érzékeny fejbőrömön és a hajam is szép fényes lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

endzsiaj

2019. január 7.

A nyakamon néha megjelenik 1-2 picinyke pattanás és arra szoktam este fürdés után rákenni. A pirosságot teljesen lehúzza és újakat nem is enged előjönni. Szaga van, de nekem tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

pacsalia

2019. január 3.

Upd. 2019 január:
4-esről 5-ös, mert gyulladt pattanásokra, kezdődő szőrbenövésre, és hasonló gyulladásos dolgok visszaszorítására, sebek gyógyítására nagyon jó!!!!! Egy, de max két éjszaka alatt szinte mindent rendbehoz. Nem érdekel a szaga, mert ez egy csodaszer! Vigyázat, ha herpeszre kenitek, mert iszonyatosan keserű kis mennyiségben is!
Büdös, rossz ízű kis csodám ^.^..... állandó itthoni alapkellék lesz, ez már tuti.

2018 június:
nekem smackleves és baconos sült tésztabundás pörköltmogyoró szaga van :D amikor éhes vagyok kb a számba önteném 😁
engem nem zavar annyira ez a fura szag mint a többi embert, szerintem. viszonylag gyorsan beszívja a bőr.
hatásáról még update-elek, eddig bajt nem okozott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Upd. 2019 január:

2018 június:
hatásáról még update-elek, eddig bajt nem okozott :)

eliffe002

2018. június 4.

Használtam pár hónapig,hajnövekedés hajerősítés miatt, és hát nem dobtam el az agyam, iszonyat büdös és nem nött egy centit se a hajam tőle.. de mindenki más, valószinüleg az én hajamnak nem erre van szüksége

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

tara95

2018. február 12.

Ájulósan büdös, DE. Pár csepp elég belőle a tengerimalacom rühes bőrére (már meggyógyult), a herpeszemre (már a második nap szárad le, hála a teafa, méz, neem olaj, aloe kutyuléknak), pattanásra (csökkenti a duzzanatot). És még sorolhatnám, gyakorlatilag csodaszer. Mivel olaj, 1-2 csepp bőven elég, lehet számolni mennyire éri meg :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

alexandra326

2018. január 30.

Én még csak pattanásokra használtam, arra bevált. Az illatát én nem szeretem, de megszokható. Csak kimondottan a piros foltra szoktam tenni belőle, lehúzza róla a gyulladást. Ár-érték arányban szuper. A legkisebb, 50 ml kiszerelés is sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

A neemolaj Európában még kevéssé ismert, Afrikában és Indiában gyakorta alkalmazott bőrápoló. A neem az ajurvédikus gyógyítás egyik legnépszerűbb növénye. A neemolaj gyulladáscsökkentő és antibakteriális hatású. Fertőtleníti, megnyugtatja és ápolja a gyulladt bőrt. Indiában a bárányhimlős gyermekeket éjszakára a neemfa leveleire fektetik, így csillapítva a betegséggel járó viszkető érzést. Egyes kultúrákban a fogápolást a neemfa fiatal hajtásainak rágcsálása jelenti. Keserű íze miatt – sok más növényi olajjal ellentétben – sütésre és főzésre alkalmatlan. További információ a Wikipédián.