MosóMami

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ellise, Módosítva: 2020. március 10.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bio, extra szűz spanyol olívaolaj, amely fényes, ápolt ajkakat és puha bőrt biztosít.

Ellise

2020. március 6.

Nem használom napi szinten,az olajokat nem szoktam,de amikor az arckrémem felmondja a szolgálatot pl. téli időszakban,amikor nagyon száraz az arcom,akkor remekül teljesít egész nap puha az arcom tőle 😊 hajra néha teszem szerintem időnként ott is jó bár a hajam minden olajat "megun" néha így azt váltogatom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil