MosóMami

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Magas E-vitamin tartalmú, könnyed olaj. Pörköletlen, válogatott argán magvakból hidegen préselt,ún. "triple virgin" minősítésű. A legmagasabb minőségű argán olaj, fizikailag szűrt változata. Szintén BIO minősítésű és zsírsav összetételében, viszkozitásban megegyezik a szűretlen változattal.

Helene

2020. január 7.

Praktikus a kiszerelése a pumpa miatt, és 10 ml-el több mint a MediNatural Argán olaja. Hatása ugyanaz, feszes, hidratált szép arcbőr. Nem tapasztaltam bármiféle változást és szerencsére pattanást sem okozott. Esti arcápolónak használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil