MosóMami

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitti, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál

100% ásványi eredetű, mechanikusan kinyert, minőségi francia agyag kozmetikai célra.

Finom szemcséjű. Arcpakolások, szappanok kiváló adaléka.

Javasolt: normál/érzékeny bőrre, illetve színezéknek, különösen gyengéd

Kémiai tényezők: SiO2: 66,00%, AlsO3: 23,50%, Fe2O3: 0,8%, Na2O+K2O: 0,5%, CaO+MgO: 0,5%

Kaolin 0 0

Anetty

2020. július 26.

Nagyon jó pakolást lehet belőle készíteni. Rózsavízzel és 1-2 csepp teafa olajjal keverem el majd az arcomra teszem és várok kb 10-15 percet. Langyon vízzel lemosom (szerencsére nagyon könnyen lemosható) és mehet a hidratálás. Tisztítja a pórusokat és puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Basnoka

2018. május 6.

Nem régiben kezdtem el használni pakolásként és púderként.
Főleg púderként használom, nekem nagyon bevált, t-zónába viszem fel, gyönyörűen beleolvad a bőrömbe (a tág pórusokba sem ül bele) és hosszantartóan matt bőrt biztosít, jól fixálja a sminket.
Én a 100g-ot 430 Ft-ért vettem, tehát az ára is roppant barátságos, biztos, hogy ezentúl mindig lesz belőle itthon! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Nem régiben kezdtem el használni pakolásként és púderként.

Kaolin 0 0