MosóMami

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: helgus96, Módosítva: 2018. január 30.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1 990 Ft

Ebből a sűrű, viaszos, dermedésre hajlamos zsírféléből kevés szükséges minden bőrápolóba és mégis intenzíven segíti elő a bőr regenerálódását. Ajakápolók, babakrémek kedvelt összetevője.

Ár: 1 990 Ft , Eladó: Okokucko.hu

Audry1

2019. szeptember 7.

Ár/érték arányban teljesen jó és egyébként is meg vagyok vele elégedve, nagyon szép lesz a bőröm tőle! Esténként szoktam felkenni nedves arcra, vékonyabb rétegben. Picit nehezen szívódik be, de annál jobban ápol. Szerintem leköröz sok arcápoló, drágább terméket is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

bernadettu

2018. szeptember 11.

Egy másik márka jojoba olaját kaptam meg kis kiszerelésben és olvastam a jótékony hatásairól, azt viszonylag hamar elhasználtam. Erre a termékre azért esett a választásom, mert ár-érték arányban kedvezőbb. Nagyon tetszik az üveg kialakítása, könnyű cseppeket adagolni vele. A combomon lévő stirákra használom kb 1-2 hete. Azt nem tudom megállapítani, hogy erre mennyire működik, de azt érzem, hogy az adott területen sokkal rugalmasabb és puhább a bőr mint a környező bőrfelületen. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Az illata enyhe, azért a kezemről le szoktam mosni a végén.
Most vannak arckrémeim amiket el akarok használni, így maradok a combom kezelésénél, és nagyon kíváncsi leszek a folyamatos használat eredményére, de ezt mindenképp újra fogom venni és szívesen kipróbálok tőlük más kencéket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

lavflorance

2018. július 22.

Imádom ezt az olajat, igazi csodaszer! Szinte az első használat után éreztem a hatását az arcomon: a bőröm rugalmasabb, puhább lett (szerintem még a foltjaimon is halványított). A nyári időszakra is ajánlom, nincs olajos utóhatása, gyorsan beszívódik. Ráadásul a 110 ml bőven elég, nekem majdnem 1 évig kitartott, mindennapi használat mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

vicoka08

2018. április 22.

Nagyon jó kis olaj, ajánlom. Ár-mennyiség kategóriában talán a legjobb a piacon. Finom puha lesz használata után a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Dorett

2018. március 29.

Egy honapja hasznalt, minimalista rutinom: Clinique mild soap-rozsaviz-MM bio jojobaolaj. Sosem volt meg ennyire szep a borom. Nagyon kellemes viselni. :) Nem szukseges alapozo, szinkorrekcio, mert nincs mit korrigalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

MademoiselleSumire

2017. április 4.

Én évek óta használom az anno pattanásos, ekcémás, mostmár szép, normál bőrömre.:) Tisztiítás után vizes arca viszek fel belőle egy borsónyit, vagy kevesebbet, este és reggel. Nyakra,dekoltázsra is használom, és hajmosás után a hajamra is teszek belőle.
FANTASZTIKUS! Örökké fogom használni. MIndenre jó. Hamar beszívódik, lenyugtatja a szezonális egy-két patit, a szárazságot elűzi, a hajam selmyes és szép hullámos tőle, és nagyol olcsó. ( én 6-7 hónapig használok egy flakont). Örök darab.
(Ja, és plusz pont a praktikus csomagolásért MM-nak!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

(Ja, és plusz pont a praktikus csomagolásért MM-nak!)

Olympia

2017. február 14.

Nagyon jó! Többféle módon használom: arckrémbe, hajpakolásba vagy csak szimplán kézápolóként. Néhány hónapja vettem és mivel pár csepp is csodákat tesz úgy tűnik sokáig elég lesz. Mindenképp megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Matilda

2016. július 1.

Pár éve vettem ilyet és nagyon szerettem. Használtam magában is arcmasszázsra, plusz kevertem krémhez is ha száraz volt a bőröm, hajra is nagyon jó. Csak azért nem vettem újra, mert más olajokat is ki akartam próbálni, amúgy elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

szzh01

2016. július 1.

Elhasználtam egy üveggel, elégedett vagyok vele. Testápolásra, arcápolásra, napozó tejbe alapanyagként használtam. Sajnos szinte az első napon leejtettem és azonnal letörött a pattintós teteje, a műanyag nagyon gyenge konstrukció, vigyázzatok vele. Eddig ez az első jojobám, nem tudom a többi milyen, nincs összehasonlítási alapom, de árban nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 1.

86csilla21

2015. április 20.

Arckrémbe kevertem, szépen hidratál, újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Arckrémbe kevertem, szépen hidratál, újra veszem.