MosóMami

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina77, Módosítva: 2016. február 3.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A nyers kakaóvaj kedvező tulajdonságai:

• természetes, erős kakaó/ csokoládé illatú, így az általános bőrápolás mellett minden évszakban kényezteti a lelkünket is.
  • Nyáron kifejezetten napvédőként vagy napozás után ajánlott, fényvédő faktora 6-os körüli, félárnyékban is szépen lehet barnulni vele.
  • Kiváló krémalap, szappanokba is jól használható növényi zsiradék, magas zsírtartalmú, kicsit keményebb, mint a shea vaj

hvcs

2019. július 24.

Az én bőrhőmérsékletemen a kakaóvaj soha, soha nem olvad meg, akárhogy dörzsölöm. Szóval már összeolvasztottam egy kis kókuszolajjal, s így már kenhető - de nekem önmagában nem lenne az. Így persze igen, és ez sem volt nagy kihívás. És persze ezt tudtam is, amikor megvettem. Így, kenhető állapotában viszont már a világ legjobb csokiillatú testápoló és általános krémje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

Effendigirl

2016. december 7.

Arcbőrre vagy szárazabb részekre szoktam használni; ezekre bevált. Praktikus a reszelt forma, így könnyebb kezelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

mysticnails

2016. október 30.

Tavaly vettem karácsony előtt, hogy diy termékeket készítsek természetes anyagokból ajándékba. Ugye marad belőle, mert pici tégelyeket használtam és ugye más is került bele, ezért kipróbáltam natúr is a száraz, hámlásra, kirepedezésre hajlamos arcbőrömre. Nyáron sok(nekem legalábbis) de télen fantasztikusan hidratál, ráadásul én kerékpárral közlekedek, a szél jobban éri így az arcom, néha nagyon feszül és csúnyán tud kinézni (ezt általában alapozás közben veszem észre, hogy kukacos azokon a részeken). Szóval nekem maximálisan bevált, akinek érzékeny, kiszáradásra hajlamos a bőre, mindenképp ajánlom! Testre is bevált, pl mellbimbót is hatásosan ápol, ha a melltartó kidörzsöli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

dorika96

2016. október 8.

Hajra esetleg próbálta mar valaki ?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 8.

Hajra esetleg próbálta mar valaki ?

Gina77

2016. január 18.

Isteni csokoládé illatom lesz tőle, minőségben semmivel nem jobbak méreg drága társai (pl manna). Száraz bőrömet télen már az első használat után rendbe teszi. Kis tálkába teszek belőle majd a langyos radiátoron felolvasztom (fontos hogy kíméletesen olvasszuk fel ha kézmelegre nem olvadna, hogy az értékes vitaminok ne sérüljenek) és bekenem magamat, lehet hogy picit nehezebben szívódik be mint egy testápoló de nekem ennyit megér hogy ne kelljen napi 2x kenegetni magam. Testradírt is szoktam készíteni belőle kókuszolajjal és mézzel keverve isteni bounty illata van.

További alkalmazási lehetőségek:

Száraz bőr esetén: A kakaóvaj lassan szívódik fel a bőrbe, hosszantartó hidratáló hatású.

Ekcémásoknak: Az ekcémás bőr tüneteit csökkenti, természetes hidratáló hatása révén megakadályozza a betegség kiújulását.

Pikkelysömör esetén: Gyorsan és tartósan enyhíti a psoriasis tüneteit

Napozáshoz: A kakaóvaj napvédő hatású, faktorszáma kb. 5-7.

Borotválkozás után:Megnyugtatja és ápolja az irritált bőrt.

Bőrkeményedésre: Bőrpuhító hatású, elősegíti a kirepedezett bőr gyógyulását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

További alkalmazási lehetőségek:

Pikkelysömör esetén: Gyorsan és tartósan enyhíti a psoriasis tüneteit

Napozáshoz: A kakaóvaj napvédő hatású, faktorszáma kb. 5-7.

Borotválkozás után:Megnyugtatja és ápolja az irritált bőrt.

Bőrkeményedésre: Bőrpuhító hatású, elősegíti a kirepedezett bőr gyógyulását.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter