MosóMami

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 1000 ml, 5000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: alexandra326, Módosítva: 2018. január 30.

Kiszerelés:   100 ml, 250 ml, 1000 ml, 5000 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Aromaterápiás hatású,egyszerre nyugtató és élénkítő-kiegyensúlyozó növényünk a levendula. Ezen felül a bőrre több módon is kedvezően hat, még virágvíz formájában is sőt! Míg az llóolajjal nehézkes lehet bánni, addig a hidrolátum biztonságos alternatíva, nehéz túladagolni. Tisztítja  a bőrt, csökkenti a pattanásokat, élénkíti az arcszínt és tonizál.