MosóMami

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml, 500 ml, 1000 ml, 5000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: alexandra326, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:   50 ml, 500 ml, 1000 ml, 5000 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Lanie

2018. október 22.

Ár érték és mennyiség arányában nagyon megéri. Én szemkörnyékápolónak használom az érzékeny bőrömre ami durván karikás és erősen fekete tud lenni. Rendszeresen használva a duzzanat a minimumra csökkent, sokkal szebb és egységesebb a bőröm. Biztos nem szeretnék a közeljövőben más terméket használni az érzékeny felületek ápolására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

veresx

2018. június 12.

Aknés, vízhiányos, problémás bőrre a lehető legjobb választás. Esti rutin részeként a hidratálóval elkeverve nekem olyan bőrképet varázsolt amire eddig semmilyen más termék nem volt képes. Kötelező darab!:) 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

mihrek

2016. november 30.

Ma kezdtem használni :)
Az éjszakai krémemhez kevertem belőle néhány vseppet, kíváncsi leszek a hosszútávú hatására. Remélem az érzékeny, pirulásra hajlamos vegyes bőröm megnyugtatja majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Ma kezdtem használni :)

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil