MosóMami

Ár:   2360 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   110 ml, 500 ml, 1000 ml, 5000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: alexandra326, Módosítva: 2018. január 30.

Kiszerelés:   110 ml, 500 ml, 1000 ml, 5000 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A finomítatlan makadámdió olaj karakteres diós illatú, kitűnő bázis olaj masszáskrémekhez. Különösen jó körömágybőr ápolónak, ajakbalzsamhoz, hajpakoláshoz.

Heloise

2015. február 16.

Egyik kedvencem a makadámdió olaj, jellegzetes "diós" illatát nagyon szeretem. Többféle krémbe, sajátkészítésű tesátpolóba illetve szemfestéklemosóba kevertem már, de önmagában is szeretem használni. Természetes és egészséges, nem utolsó sorban a bőr szép puha lesz tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.