MosóMami

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2016. január 19.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A finomítatlan édesmandula olaj egy olyan könnyű növényi olaj, ami hosszan hidratálja a bőrt, és minden korosztály krémeibe jó szolgálatot tesz.

Bodobacs

2018. augusztus 19.

Baba massázsoljaként használom főleg. Nincs erős illata gyorsan beszívódik és a pihe-puhánál is puhább bababőr lesz a végeredmény. A kezemnek de főleg a körmeimnek is nagyon jót tesz. A hajvégek ápolására is szoktam használni. Az flakonját is szeretem mert könnyen precízen adagolható pazarlás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Dreamgirl

2018. március 23.

Este használom nedves bőrre pár cseppet téve. Az utóbbi időben nagyon szára lett az arcbőröm, és úgy éreztem, a krémektől egyre szárazabb lesz. Emlékeztem, hogy krémkészítéshez vettem mandulaolajat, így kipróbáltam és már az első alkalommal bevált. Végre nem húzódik a bőröm. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Enca

2016. május 1.

Ez a másik olaj, amit használok terhesség alatt illetve kisbabánál. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

tamimaci

2016. január 25.

Ez a legjobb bőrápoló a világon! :) A mindentől kipattogó, hámló, borzalmasan problémás arcbőrömre nagyon nehezen találok megfelelő (és megfizethető) krémet, ehhez végső kétségbeesésemben nyúltam. És bevált, sokkal jobban, mint a méregdrága csodakencék.
Reggel-este használom, gyorsan beszívódik, jó illatú, és nagyon finom puha lesz tőle a bőröm. Az ára nagyon baráti, alig pár csepp kell belőle, így jó sokáig elég. Néha teszek hozzá pár csepp ligetszépe-olajat, de magában is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

ursuska

2016. január 18.

Ezerféleképpen használható! Eredetileg házi kozmetikum készítéséhez (arclemosó tonik) vettem, de mivel ahhoz csak pár csepp kellett, így keresgéltem több felhasználási módot. Amúgy már meglévő arc- vagy testápoló krémbe keverve is szuper lehet, de simán az olajat bőrbe masszírozva is használható, egyébként a csomagolás, is így ajánlja. Ebben az esetben szerintem ajánlott inkább este használni, mert bár beszívja a bőr, de kell neki egy kis idő. Én szemkörnyék ápolására, hajvégápolására is használom. Szóval szuper!
Amúgy érzékeny, durva, korpázóan hámló,irritált, száraz bőr nyugtatására, ápolására ajánlják a csomagolás szerint.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Heloise

2015. február 16.

Nincs annyira erős édes mandulaolaj illata mint amire számítottam, inkább diós mellékillata van, de ezt is nagyon szeretem. Önmagában bőrápolónak használom, illetve sminklemosót készítek vele keverve más természetes olajakkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 16.

ForestNymph

2015. január 8.

Nagyon megszerettem ezt a kis mandulaolajat. :) Lefekvés előtt kenem vele a kacsóimat. Pihe-puha a kezem, rendben tartja a körömágyakat. Ja és isteni frissen tört mandulaillata van. :)) Ezerszer hatékonyabb bármely kézkrémnél! Ajánlom. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Emolliensek: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil