MosóMami

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. április 22.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Elefántcsontszínű, közepesen lágy, enyhén illatos növényi zsiradék, mely gyorsan felszívódik a bőrbe, nem hagy zsíros érzetet. Kitűnő alapanyaga lehet ajakbalzsamnak, kézkrémnek. A finomítatlan mangóvaj sajnos gyorsan avasodik, ezért praktikus és megfizethető ápoló alapanyag a finomított verzió, amely természetesen nem kezelt kémiai úton.

ayse

2016. március 3.

Talan zsirosabb mint a shea.sokoldalu biocucc szaraz borre/ hajra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 3.

Talan zsirosabb mint a shea.sokoldalu biocucc szaraz borre/ hajra