MosóMami

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: alexandra326, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Melpomene21

2018. augusztus 13.

Csodát tett a hajammal, hajra mindenképpen ajánlom. Sajnos nehéz pont ezt a márkát beszerezni, de bármelyik márkától hajra sárgabarckmag olajat érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil