MosóMami

Ár:   1970 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   250 ml, 1000 ml, 5000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: alexandra326, Módosítva: 2018. január 30.

Ár:   1970 Ft
Kiszerelés:   250 ml, 1000 ml, 5000 ml
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Arctonikok, testápoló krémek alapja lehet, ahol speciális bőrápolásra van szükség. A varázsmogyoró különleges gyógynövény, külsőleg főleg hámosító, irritációt csökkentő hatása ismert.

Hecate

2019. február 5.

Hormonális betegségem miatt gyakran izzadok és erre ajánlották. Kicsit tényleg hat ellene, de azt tapasztaltam, hogy arctisztításhoz nagyon kellemes és jó. Az illatáért annyira nem vagyok oda, de szerencsére hamar elillan.

Sajnos már az a kis hatása is elveszett számomra az izzadás ellen. Ugyanakkor nem pontozom le, mert az arcom puhává, szebbé, tisztábbá teszi. Az illatát megszoktam, sőt már kedvelem is. Ráadásul egy rokonom ekcéma során tapasztalt viszketésére 80-90%-ban hat, és ha sebes a bőre és fáj neki, azt is lenyugtatja. Ez nagy áldás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

angelcare

2015. augusztus 22.

Kb. 3 hete használom rózsavízzel felesben arctisztítás után mint tonikot.Nekem így nagyon bevált,szépen összehúzza a pórusaimat,a rózsavíz pedig szépen hidratál.Az eredmény matt,puha arcbőr.Szeretem ezt a kombót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 22.