MoYou

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   40 cm x 30 cm   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2016. május 17.

Kiszerelés:   40 cm x 30 cm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Nail art-okhoz használható, mint pl. stamping decal (nyomdázott matrica), reverse stamp.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gabria

2019. november 3.

Nahát, hogy ez is fent van a krémmánián, ki gondolta volna? Nekem a kis tesója van meg, örülök hogy azt szereztem be, mert kicsi a felület, ahol lakkozni szoktam és az tökéletesen elfér azon a felületen. Teljesen elégedett vagyok vele. Aranyos tartóban érkezik, így mindig el lehet tenni valahová és messziről látni lehet, hogy ő az, akit keresek épp. Sok mindenre használom, nekem tökéletesen megfelel bármire, amit éppen kigondolok. Aki egy kicsit komolyabban gondolja a körömlakkos témát, lehet érdemes beruháznia egy hasonlóra, bár sajnos én a naillandnél vettem anno, viszont ott már ha jól láttam, nem igen találhatóak MoYou márkájú dolgok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.