MoYou

Ár:   1965 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: domnora, Módosítva: 2015. november 6.

Ár:   1965 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Moyou nyomdaszett körmök nyomdázásához.

MoYou Marshmallow Stamper
Ár: 1500 , Eladó: lzsoficim
Állapot: új, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétellel KP, futárral kért szállítással banki utalás

Lina14

2018. január 21.

nekem 2 atlatszo van meg
a vekony mintakhoz nagyon puha, nem igazan tud mindent szepen felvenni, vagy csak gyakori paletta takaritassal
csak moyou plaettaim vannak, a lakkok azok, amik mas markakbol vannak osszeallitva
a sajat lakkjait gyonyoruen felveszi, de mivel igencsak draga tud enni, nem szeretem, hogy sok lakkommal nem kompatibilis

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

nekem 2 atlatszo van meg

Audrey80

2016. július 15.

3 féle MoYou nyomdaszettem van, mindegyiket szeretem. A pirosfejű kerek az keményebb, a fehérfejű kerek közepesen kemény, a négyszögletes fehér meg ragacsos, ehhez kell a szöszleszedő, mert máskülönben kimozogja magát a fej a tartóból, ha vattával pucoljuk. A pirosat megreszeltem, a másik kettőt nem kell, ezek szilikonosak. Nekem a MoYou a kedvenc körömnyomdázó márkám, szóval tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

orsipanka

2016. február 23.

Előtte essence nyomdázóm volt, de nálam az sokkal jobban működött.
Ez a festéket szépen felveszi a lemezről, de annyira puha, hogy a körömre nyomva legtöbbször eldeformálódik a minta. Később a Moyra lemez vékony mintáját próbáltam ezzel felvinni, hátha puha nyomdázóval sikerül, miután a többi nyomdázóval nem ment, de ezzel sem működött (mondjuk ez inkább a lemez hibája). A másik nagy probléma vele, hogy a gumi állandóan kiesik fogókából. A lehúzót nem szoktam használni, maradok a régi bankkártyánál.
Összességében: nem vagyok vele megelégedve, bármelyik másik nyomdázóm jobban működik nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

Előtte essence nyomdázóm volt, de nálam az sokkal jobban működött.

Sig

2016. január 21.

Második nyomdázóm, az első a kerek FabUrNails - amit szeretek ugyan, de nehéz vele jó helyre igazítani a mintát. Ez a probléma ezzel megszűnt, mert vannak egyenes szélei, így sokkal könnyebb a mintákat elhelyezni.

Nagy előnye, hogy nem kerek a "fogó" része (sokan ennek kényelmetlenségére panaszkodnak) részemről megváltás, hogy ezzel végre nem csavarom/torzítom el észrevétlenül a mintákat.

Ragad, furcsa elsőre használni, de könnyű hozzászokni. A Moyou, BPS lemezekkel tökéletesen működik, viszont a Moyrákkal néha meggyűlik a baja. Azt vettem észre a vékonyvonalas "sekélyebb" mintákhoz keményebb nyomdázó jobban működik. Pl az új Moyra Clear Vision, ami több szempontból is zseniális.

Nem tanácsos sem mattítani, sem lemosóval tisztítani, a legjobban szöszleszedő hengerrel működik együtt. Az Ikeában filléres tétel és sokkal egyszerűbb mint cellux-al bénázni :-)

A mintákat nem görgetve hanem simán a körömre nyomva viszem fel, így nem torzulnak.
Nagy kedvencem lett ez a nyomda - a saját lehúzójával képtelen voltam dűlőre jutni, helyette egy nagyon hajlékony Moyra lehúzó-kártyát szeretek használni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

jucimuci

2015. december 23.

Csak az essence nyomdázójával tudom összehasonlítani, ég és föld a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

Csak az essence nyomdázójával tudom összehasonlítani, ég és föld a különbség.

PalmaKamillaCserhati

2015. november 12.

Megmondom öszintén annyira dícsérték, hogy beadtam a derekam és beszereztem egyet. A mintát gyönyörüen felveszi a lemezröl, de onnan már kevésbé jól sikerül a körmömre nyomnom, söt a sirógötcs tudna elkapni, ha összehasonlítom a felvett mintát a körmömre nyomott borzadvánnyal. Úgy érzem elég ideje körömnyomdázok, de ezzel nem tudok zöld ágra vergödni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

sophienyuszi

2015. november 9.

Néhány hete használom ezt a szettet, és annak ellenére, hogy elsőre megdöbbentett, milyen KICSI, szuperül lehet nyomdázni vele. Én MoYou nyomdalemezzel próbálkozom, azzal tökéletesen működik. Összességében a mérete még praktikus is, könnyen kézre áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.