MoYou

Ár:   1965 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   online, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 22.

Ár:   1965 Ft
Lelőhely:   online, Nailland
Kategória:   Szépítő eszközök

A MoYou Pro Collection 18 különböző modellt tartalmaz. Minden lemez 6,5 *12,5 centiméteres. A minták felvihetőek körömlakk,bélyegző és lehúzó segítségével.

Creative Shop 112 nyomdalemez
Ár: 1800 , Eladó: editgera
Állapot: új, fóliás, Helyszín: --, fizetés: utalás után postázom
MoYou Körömnyomdalemezek
Ár: 900-1000, leírásban , Eladó: Myrtle
Állapot: új vagy jó állapotú, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost
Gabria

2019. október 7.

Nailland oldalán vásároltam többet is, azonban a napokban tapasztaltam, hogy sajnos levették onnan. Szeretem mindet, gyönyörű minták egytől-egyig, szépen kijön, feltétlenül még nyomdalakk sem kell hozzá. A MoYou oldalán rengeteget lehet látni, szebbnél szebb lemezek. Örömmel rendeltem a Naillandtől, de máshonnan nem fogok, nekem az túl macerás már. Akkor inkább marad a Moyra, meg ha még rá tudom venni magam, akkor esetleg a Born Pretty. Gyönyörűek a tokok, egyedi és témákra lebontva, nagyon szép. A számok is jól láthatóak a lemezen, külön jó hogy a tokból való kivétel nélkül is. Mivel nem az elérhetőséget kell pontozni és maga a nyomdázás tökéletes ezekkel a lemezekkel, ezért 5 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

bbrilona

2017. március 17.

Szeretem a MoYou nyomdalemezeket. Könnyű velük nyomdázni. Kijönnek a kontúrok, jól lehet tisztítani őket. Bármilyen sűrűbb lakkal használhatók. Nagyon változatosak a minták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 17.

CzFru

2017. január 20.

A legjobb minőségű körömnyomda! Rengeteget beszereztem belőle és nem csalódtam egyikben sem. Könnyű megtanulni használni és a végeredmény is különleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Amadea

2016. szeptember 12.

Nagyon szeretem a MoYou nyomdalemezeit, szépek, igényes a csomagolásuk, és nem utolsósorban, nagyon könnyű vele nyomdázni, az instant sikerélmény garantált.:) Nekem Konad, Moyra és MoYou nyomdafejjel is működik, a nyomdalakkok közül Mundo de Unas, El Corazon lakkokat használok, mindenki kompatibilis mindenkivel. Már elég sok lemezt összegyűjtöttem, egyiket se bántam meg, jobban szeretem, mint a drágább Pet'lát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

rebus

2016. május 18.

tökéletesen működik, nagyon igényes, meseszép tokban érkeznek. öröm használni :) nem olcsó, de nem használódik el, így megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

nyuszimo

2016. március 13.

Engem is elkapott a körömnyomdázás-láz, de folyamatosan csalódtam, mert az olcsóbb nyomdalemezekkel nehezen volt sikerélményem. Nemrég beszereztem két MoYou lemezt is, de ég és föld az eddigiekhez képest, csodás, izgalmas minták, megfelelően mélyen karcolt lemezek, minden tökéletesen működik velük. Már ki is néztem újabb lemezeket, biztos, hogy fogok még venni belőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

orsipanka

2016. február 23.

Korábban az essence lemezzel próbálkoztam sikertelenül, de erről csak pozitívumokat tudok mondani. Essence nyomdázóval és nyomdalakkal szoktam használni, tökéletesen működött elsőre is. Szépek a minták, a mélységük pont jó, tetszik, hogy kétféle méretben vannak. Megéri megvenni a minőséget, mert az olcsóbb lemezekben csak csalódtam, tervezem több lemez beszerzését is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

nyinails

2016. február 9.

Ellentétben sok másik lemezzel, a Moyouval sosem volt még problémám, mindig könnyen, szépen felvette a mintát bűvészkedés nélkül is. Az is tetszik, hogy vannak nagyobb méretben is mintáik, mert a hosszabb körmöm miatt egyébként lemaradna a minta egy része.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 9.

PalmaKamillaCserhati

2015. december 27.

Ez volt az első lemez, amit kipróbáltam, sok fajta lemezt beszereztem azóta, de biztos vagyok abban, hogy minőségre, kezelhetőségre és kinézetre is remek darabok. Megéri befektetni rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Nyuszika_91

2015. szeptember 26.

Ezekkel a lemezekkel könnyen megy a nyomdázás. A mélysége megfelelő. Kifejezetten tetszik, hogy a kollekció kétféle méretben kaphatóak így a kisebb körmökkel rendelkezők körmein is szépen kirajzolódnak a minták. A MoYou saját nyomdázóját használom hozzá tökéletes. A csomagolása is nagyon szép, védi a lemezt a karcolásoktól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.