Moyra

Ár:   690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Zorkaboszorka, Módosítva: 2013. január 24.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Minden szín vízbázisú, vízzel hígítható és tökéletesen keverhető egymással. A nagyfokú térhálósodás miatt kiváló fedőképességűek, színtartóak és hamar száradnak. Krémes állaguknak köszönhetően használatuk könnyű. Megfelelő árnyékolástechnikát alkalmazva 3 dimenziós hatás érhető el velük.

Kiszerelés: 17 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

currmano

2015. június 6.

Azt adja, amit ígér, és még csak nem is drága, más márka termékeihez képest (a kiszerelését nézve).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

emesebalazs

2015. május 9.

Azért vettem ilyet, mert, bár nem vagyok manikűrös, de nagyon szeretem a saját körmeimet itthon díszítgetni. Ki is próbáltam, nagyon könnyű használni, és nagyon szép a végeredmény :) Az ára is kedvező, szerintem egész élemetre elég lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

Nicole88

2013. július 15.

Nagyon szeretem a Moyra akrilfestékeit, a kiszereléshez képest kedvező az áruk, nagyon sokáig elég egy tubus, és szépen fed vékony rétegben is. A színeket könnyen lehet keverni egymással, a végeredmény is mindig szép. Igaz az adagolással vigyázni kell, de semmi negatívumot nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

kitti92

2013. január 29.

Nagyon szeretek velük dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Nagyon szeretek velük dolgozni.

Betty

2013. január 13.

Professzionális használatra. Jól hígítható, pigmentált és fedőképességű színek. Könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.