Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: t.eszter004, Módosítva: 2014. október 16.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A kék ezer arca - tisztaság, frissesség, lendület vagy épp nyugalom? Lehet, hogy mindenkinek más jut eszébe a kék színről, de egy biztos: örök és megunhatatlan!

Kiszerelés: 12 ml

Ciklon3

2017. augusztus 29.

316-os Deep Forest szín van meg belőle. Nekem nagyon lassan, szinte nem is akart megszáradni. Lehet, hogy hibás példányt hoztam haza, majd egyszer veszek egy másik színt és kipróbálom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

egetoerika

2017. április 9.

Egy színt szereztem be. Még vagyok elégedve vele. Festése, száradási ideje és tartóssága is megfelelő. Nálam 5

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

Ad-Namah

2017. január 1.

A 316-os árnyalat van meg, ilyen színjátszós kékes-zöldes árnyalat. Ahhoz képest, hogy moyra, gyorsan megszáradt a két réteg, és három napig bírta anélkül hogy fedőlakkot tettem volna rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Audrey80

2016. augusztus 12.

Hozza a szokott Moyra-minőséget, nekem 3 szín van meg :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Hozza a szokott Moyra-minőséget, nekem 3 szín van meg :)

lunagraves

2016. április 21.

2 rétegben tartós, szépen fed és a színei is szépek. Könnyű használni, elég hamar szárad és napon szépen csillog. Megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

mivett

2015. december 1.

Nekem is a 314es van meg. 3 vékonyabb / 2 bővebb rétegben szépen takar. Nagyon szép a színe és ár-érték arányban tökéletes. Updatelek a tartósságárol, addig is 4 *

Sajnos le kell csillagozzam, mert lassan szárad. Ezen kívül nincs vele semmi gond, de számomra ez a legfontosabb egy lakknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Takaro

2015. június 15.

A 314-es van meg. Nagyon szep a szine, de 4 reteg kell belole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

A 314-es van meg. Nagyon szep a szine, de 4 reteg kell belole.

Khadris

2015. április 6.

Nagyon szép színek, de nálam csak 3-4 rétegben fednek rendesen, ami iszonyat lassan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 6.

eveartstar

2014. december 5.

316 Deep Forest tulajdonos vagyok. Nálam minden jöhet, ami türkiz, vagy teales. a legszebb árnyalat ezek között!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 5.

bandita

2014. november 20.

A 316 Deep Forest árnyalatot birtoklom, amely a fényviszonyoktól függően néha szikrázóan hűs kéknek látszik, emlékeztetve a Glamour-széria kékjére, olykor pedig zölden ragyog, és összességében egy 100%-os sellőt üdvözölhetek a személyében!
Varázslatosan szép ez a lakk, és hibátlan minőségű, gyors száradású, korrekt fedésű, ecsete enyhén lapított, normál szélességű.
Csak azért nem jellemeztem ezt az árnyalatot duokrómként, mert annál sokkal kifinomultabban, szikrázóbban tapasztalom ezt a hatást!
Látatlanban megesküszöm rá, hogy ez a kollekció legszebb lakkja, de persze ez nem zárja ki, hogy tévedek, sajnos nálunk "csak" őt tudtam magamévá tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 20.