Moyra

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2024. március 4.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kétfázisú, gyümölcsös köröm- és bőrápoló olaj. A termék felrázásával az olajok tápláló és hidratáló összetevői összekeverednek és aktiválódnak. A szérum védi és ápolja a körmöket, puhává varázsolja a száraz és kopott kutikulát.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Lina14

2024. február 27.

A két fázis egyik része egy illatos olaj, a másik pedig zselé, ami már önálló termékként létezik a márkánál. Ennek a kettőnek az összeházasítása nem a legjobb szerintem, ugyanis darabos lesz a zselé a keverésnél, és nekem kellemetlen ay érzete a körmön. Amúgy okésan hidratál, de a sima olajak nekem jobban bejönnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 27.