Moyra

Ár:   390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2012. szeptember 14.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a csillogásmentes fedőlakk mattá változtat bármely lakk, zselés vagy porcelán felületet. Kiváló választás azok számára, akik ennek az új trendnek kívánnak hódolni. Kiváló kellék műkörömépítéshez, körömdíszítéshez.

Kiszerelése 13 ml

erikaa

2016. november 11.

Alapjáraton jó termék, mikor gél lakkon használom, pár nap múlva nekem az alatta lévő lakk fénye újra előjön. Viszont ha sima fényes lakkra viszem fel megfelelő matt hatást biztosít. Gyorsan szárad. Ár érték arányban nagyon jónak mondható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 11.

nocica00

2016. július 5.

400 Ft-ért vettem. Nagyon gyorsan szárad, olcsó is, és tényleg matt hatást kapunk. Én ajánlásra vettem meg, ezért egyből vettem 2-t is, de nem bántam meg. Ha elfogy mindenképpen újraveszem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 5.

Julii

2016. május 2.

Kb 3-400 Ft-ért vettem, nem füztem hozzá nagy reményeket, viszont nagyon bevált. Szépen mattít, igaz, hogy 1-2 nap mulva már fényes, de ez engem kevésbé zavar, mert villámgyorsan szárad és tartósabb a körömlakkom alatta ( kb 4-5 nap után kezd lepattogni) mint bármelyik fedölakk használata után. Biztos, hogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

fruzsii11

2016. április 5.

Az árához képest nagyon jó. Igaz a körmöm végéről egy pár nap után már kezd lekopni és olyankor ott már fényesebb a lakk. Ez csak akkor zavaró ha pl fekete körömlakkra kenem rá hogy matt legyen. De ezen kívül semmi problémám nincs vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Moncsy333

2016. március 20.

Próbaképpen vettem meg, de nagyon bevált! Nem kell új lakkokat venni, ha csak az eredeti fényes színt akarom mattá tenni, tökéletesen elegendő ezzel átkenni, és máris olyan, mintha egy új körömlakkom lenne. Gyorsan szárad, szépen fed. Én mondjuk még annyit szoktam "csalni", hogy kicsit a körmömön kívülre is kenek a teljes fedés érdekében, a felesleg utólag úgyis lejön a kézmosások alkalmával. Pár nap után pedig újra bekenem, ha szükségét érzem, de van, hogy addigra már úgyis másik színre vágyom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

kicsiboszi

2016. február 28.

Remekül működik, hamar szárad. Egy idő után kifényesedik, de összességében nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Zseebi

2016. február 5.

Szép a végeredmény de sajnos az extra tartós lakkjaim tartóssagát is negyedére csökkenti...:( Nem tudom miért de másnap már pattog le a körmömről...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 5.

funny.hunny.bunny94@gmail.com

2015. október 8.

Tényleg nagyon jól mattosítja bármelyik körömlakkomat. Pár nap után egy kicsit azért átfényesedik de még így is szupernek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.

bamy

2015. július 25.

tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

tökéletes :)

snowyfairy

2015. május 11.

Nagyon szép matt fényt add még a gél hatású lakkoknak is, gyorsan szárad és olcsó. Kell ennél több? :)
Update: Felkentem egy olyan lakkom fölé, ami alig bír ki 1 napot a körmömön, de ez a fedőlakk valahogyan 8 napig fenntartotta a körmömön. Szóval ezek szerint konzerválja a körömlakkot. Próbáltam már azt is, hogy a matt fedőlakkra raktam a "sima" fedőlakkból és azt sem szedte fel, hanem tartósította. Ezer csillag *********

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.