Moyra

Ár:   390 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: c.ancsa, Módosítva: 2013. január 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Moyra Mega Gloss fényes védőréteget képez a műkörmön vagy a lakkozott köröm felületén. Extrán fényes végeredmény!

Anyics

2019. május 20.

Nekem nem vált be, már egy nap után a körömvégek lekopnak, a másik problémám vele, hogy nem egyenletes, csíkozott a felülete. A fénye átlagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

kea

2015. május 19.

A tökéletes fedőlakk. Gyorsan szárad, szép fényes és ebből napok múlva sem veszít, sőt tökéletes gél lakk hatása van. Amióta felfedeztem kb. az ötödiket használom. Kb. két perccel a lakk felvitele után nem túl vékonyan felviszem és öt perc múlva sérülésmentes a manikür. Remélem, még sokáig nem vonják ki a forgalomból.

Update - 2015. május 19.
Nagytételben vásárolom :) barátaim, kollégáim, tesóm is imádják. Ennél jobb fedőlakkal nem találkoztam - beleértve ha több mint ötször ennyibe kerülő CND vinylux fedólakkot is. Apró hiányossága, hogy a színes lakkok némileg elszinezik - ezt megoldom úgy, az egyik üveget sötét lakkokra használok, egy másikat a nudokra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 19.

Update - 2015. május 19.

eveartstar

2015. március 20.

Én most vettem ebből a fedő lakkból a Moyra shopban régi üvegeset, de már ezt az újat is lehet kapni. Csodás a fedése, extrán csillog, mintha műkörmöm lenne. Gyorsan is szárad! Csodálom, hogy milyen kevés a rajongója!
Update:
Megutáltam, mert nekem hamar bemattul, biztos hogy van ennél jobb is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 20.

Update:
Megutáltam, mert nekem hamar bemattul, biztos hogy van ennél jobb is!

Danielle

2015. február 8.

A tartóssága nagyszerű egy hetet simán kibír,de a körmöm végén mindig csak ott kopik le.Gyorsan szárad,gél hatást kölcsönöz,a fénye nem kopik egy hét alatt.Szeretem,de a körmöm végén a kopás nagyon idegesít ezért 4 csillag.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 8.

profectuscat

2014. július 16.

új üvegeset vettem meg, én a korábbi kiadást nem ismerem, egy régi üveges moyrám sincs, de az újból, már teli van egy pixiboxos doboz... nailland lakkokat is próbáltam több márkát, illetve olcsó kategóriás lakkokat is, de soha, egyik lakk se volt annyira jó, mint a moyra lakkjaim. Száradási időben, tartósságban, állagban, egyszerűen nekem ez a tökéletes lakk. Na de a fedőlakkról: szép, fényes, kopogósra szárad, de ha túl vékonyan és túl sokszor húzzuk végig a körmökön, leszedi a színt, erre odafigyelni! :) máskülönben a gyémánt fényűnél szerintem jobb, mert az gumisabb a körmökön, és még a felénél se jár az ember, már nehezen kenhető a lakk, szóval nekem ez a favorit :)

mellesleg én is sajnálom, hogy nem szeretik a moyrát, pedig én már régóta lakkozom a körmeim, mint mondtam voltak drágai lakkjaim, de azok nagyon hitványak voltak :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

zizz05

2013. szeptember 13.

Én imádom, ez a kedvenc fedőlakkom. Sokáig nem találtam, mert új külsőt kapott, a napokban leltem rá újra. Nekem gyorsan szárad, és szuperfényes lesz a körmöm tőle. Kicsit híg, ki kell tapasztalni, hogyan lehet szépen felvinni. Örülök, hogy újra rábukkantam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

HyperBunny

2013. augusztus 30.

Ezt vettem múltkor btgn helyett... hát. Olcsó. Jókat olvastam róla, szóval gondoltam kap egy esélyt, de azóta inkább nem használok nagyon fedőlakkot.
Előnye, hogy tényleg szép fényes.
Hátránya, hogy nagyon lassan szárad, és hiába fényes, ha tele van hajszálnyomokkal, meg fél nappal később is belenyomódik a párnám mintája. :/ Tartósabbá nem igen teszi a lakkot, sőt, van, ami hamarabb lepattog, nem finom kis kopásról beszélek, hanem nagy darabokról.
Az állaga is túl folyós, és túl sokat vesz fel az ecset, vigyázni kell a használattal. Ami miatt viszont végképp utálom, hogy a nyomdázást, pontozást, elkeni, a díszítőszalag és a matricák színét leszedi, szóval fedőlakknak nem jött be. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Előnye, hogy tényleg szép fényes.

Audrey80

2013. augusztus 6.

Ez valami szörnyű, buborékosodik állandóan, szerencsére tudtam venni a másik fedőlakkból is, ez meg kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

zombia

2013. augusztus 5.

Tényleg fényes lesz tőle a körmöm, viszont hamar kopik. Ha nem kenem rá a színesre, akkor az tovább tart a körmömön.. fura nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

smileyzso

2013. június 29.

Az itten vélemények miatt vettem meg és nem bántam meg.
Azóta már új kinézete van . Gyorsabban szárad mint az előző fedőlakkom.
Gyönyörű fényt ad a lakknak . Imádom :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 29.

Az itten vélemények miatt vettem meg és nem bántam meg.
Azóta már új kinézete van . Gyorsabban szárad mint az előző fedőlakkom.
Gyönyörű fényt ad a lakknak . Imádom :D