Moyra

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: AranyAgi, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A fixálásmentes Moyra SuperShine színes zselé egy rétegben is tökéletesen fed, szikrázóan fényesre köt, így nem marad ragacsos réteg, amit fixálni kell. Rendkívül magas pigmenttartalmú, könnyen teríthető zselé, díszítésre is kiválóan alkalmas.

Grumpi

2017. augusztus 3.

Gyönyörűek mind,szép a fénye még top nélkül is.A rózsaszín árnyalatokat különösen szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.