Moyra

Ár:   520 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: AranyAgi, Módosítva: 2016. május 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tápláló összetevőkben gazdag, színezett formulája egészséges és erős körmöket eredményez. Magas hatóanyag-tartalmának köszönhetően azonnal kemény védőréteget alkot, megóvva a körmöt a töredezéstől. Nagy koncentrációjú tápláló virág- és gyümölcsolaj tartalma mélyen regenerálja a körmöt. A benne lévő keratin és barna alga kivonat táplálja, segíti a körmök egészséges oxigénellátását és növekedését. Alaplakként használva egy rétegben, vagy önmagában a körmökre festve egy-két rétegben kell felkenni, a tartós eredmény érdekében hetente legalább kétszer. Négy gyönyörű színben kapható.

viviennoo

2017. július 2.

A Moyra lakkokkal én is elégedett vagyok, ez az egy kivétel. Tényleg undorító a végeredmény, akárhogy próbálkozik az ember :/ Pedig nagy reményeket fűztem hozzá :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Nyuszoka

2016. október 13.

Eddig minden Moyra lakkal elégedett voltam, de ez nagyon nem vált be. A 02-es árnyalatot vettem meg, aminek szép természetes nude színe van, viszont bárhogy próbálkoztam vele, egyszerűen nem sikerült úgy felkenni, hogy ne legyen brutál csíkos a végeredmény. Nagyobb igénybevétel nélkül is max. 1-2 napot bírt ki lepattogzás nélkül. Az állaga is elég problémás, nagyon kezelhetetlenül nyúlós volt. Sajnálom, mert már régóta keresek egy jó minőségű színezett körömerősítő lakkot és reméltem, hogy a márka többi lakkjához híven ez is beválik majd, de végül nagy csalódás volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Pdrea

2016. május 30.

Kettőt szereztem be belőle. Az egyik az én, a másik az anyukám bőréhez passzol tökéletesen. Én először a lábkörmeimre kentem- gyönyörű, tartós. Egy hét múlva csak azért mostam le, mert nekem gyorsan nőnek a körmeim. Most 3. napja a kezemen is van: egy rétegben, arra nyomdáztam aranyholo csipkemintát. Teljesen olyan hatás, mintha csak a sima körmeimre nyomdáztam volna. Jó kis lakkok ezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 30.

CeCeDrake

2016. május 28.

A fodrászkellékesben 350, nem 520, viszont annyit sem ér. Nekem a 02-es van meg. Kicsit takonyszerű, nehéz egyenletesen felvinni és CSÍÍÍKOS, egy borzadály! Nekem olyan érzésem van, hogy ez egy jól elbaltázott nude sorozat, amit valahogy el kell adni... Gyász ez a "lakk"! A színe szép. Üvegben. A körmeimen szörnyű. Alaplakknak se jó, mert ugye a jó és tartós lakkozás alapja a tökéletes alapozó lakk, de ez?!?!? amikor megszárad felette az 1 réteg színes, meg a fedőlakk is a végén, már 10-15 perc múlva a semmitől is kopik, pattog.
Senkinek nem ajánlom!
Az ápoló hatása őszintén szólva nevetséges, mert amilyen hányadék önmagán, olyan körmökkel szerintem nő nem megy emberek közé, nem ám heti 2x ezzel szórakozik...
Tipikus 0 csillagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 28.

Senkinek nem ajánlom!
Tipikus 0 csillagos termék.