Moyra

Ár:   650 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   60cm x 5cm   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: AranyAgi, Módosítva: 2018. szeptember 18.

Kiszerelés:   60cm x 5cm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Új időszámítás a transzferfóliás körömdíszítésben! Minden eddiginél gyorsabb tapadás, zseniális fedés, varázslatosan élénk színek! Ez a Moyra Magic Foil körömfólia! Használd Moyra fóliazselével és búcsút inthetsz a kiszámíthatatlan köttetési időnek, hiszen a Magic Foil már 1 perc után is tökéletesen tapad! Meglátod, Téged is elvarázsol! Használata megegyezik a Moyra transzferfóliáéval."

Ciklon3

2018. október 1.

A legújabb 4 közül a holo effekteset próbáltam ki :) Csúcsjó :) A fólianyomdalakkal felvesszük a mintát, rányomjuk a körömre, majd rásimítjuk a fóliát és lehúzzuk róla :) Ennyi a csoda

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 1.