Moyra

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Messy2214, Módosítva: 2016. november 21.

Kiszerelés:
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Közkívánatra megérkezett a Moyra Mini Stamping Plate Series első 12 tagja! Ennél a 12 nyomdalemezből álló exkluzív sorozatnál a rövidebb körműek igényére is nagy hangsúlyt fektetünk.  Nagy odafigyeléssel, változatosan összeállított sorozat.  Az új lemezekkel szalonmunkában a szolidabb hosszúságú körmöket kedvelő vendégek örömére is elkészíthetőek a legszebb Moyra minták, illetve hosszabb körmökön is jól mutatnak a gondosan kidolgozott, részletgazdag, kisebb méretű motívumok."

A lemez mérete 6 cm x 12 cm, a legnagyobb minta teljes mérete 20 mm x 16 mm, de ettől kisebb méretben is megtalálhatóak rajta egyedi méretű ábrák.

Űrlényes-bolygós Nyomdalemez:)
Ár: 600 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
Moyra Let the music play Mini Nyomdalemez
Ár: 700 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: új, még a fólia is rajta van:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

bernadettu

2020. május 12.

Ezek közül a kicsik közül a 2. Learning to stamp van meg, amit egy kezdőszettben vettem nyomdafejjel, lehúzóval, fedő és nyomdalakkal összecsomagolva.
Szerintem nagyon jól összeválogatták a mintákat, szívek, geometrikus minták, növényi motívumok, szóval nagyon változatos.
Az én körömhosszamra pont jók ezek a minták (viszonylag rövid de hosszúkás körömágy), akiknek hosszabb a körmük, azoknak lehet egyszerűbb a nagyobb lemezeket használni.

Moyra nyomdalakkokkal és sűrűbb lakkokkal is működik, nem nehéz vele bánni, bár a gyakorlás sem árt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

Gabria

2019. október 2.

4 lemezem van, ami ilyen pici Moyrás. Ezekkel sincs különösebben nagy gond, de itt azért nekem többször előfordult, hogy egy-egy minta nem akart feljönni rendesen. Valószínűleg túl sekélyek, de ez elég volt ahhoz, hogy inkább nagyobb társát szeressem és válasszam több alkalommal is. Ott sokkal több minta és lemez elérhető, szóval ha választani kell, inkább a nagy tesót választom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

random

2018. november 29.

nekem is a 105-ös My real Intention van meg, főleg a karácsonyi és a kávés minták miatt vettem meg.ezeket már ki is próbáltam, és nagyon szépen működik pigmentáltabb, "sűrűbb" lakkokkal. simán vennék még ilyet, habár kicsit drágállom... most úton van felém két olcsó lemez e-bayről, kíváncsi leszek hogy lesz-e különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Zindi

2017. november 29.

101. Angels will cry
108. Sounds of your world
104. My little universe
utóbbi a legkedvencem főleg a 2 rózsás mintájával, imádom, nagy körmeim vannak, főleg szélesek de még így is ráfér a hüvelykujjamra. A nagyok is jók az egybefüggő témáikkal de ha kezdő vagy vagy kezdőnek veszed ezek szerintem jobbak mert inkább "vegyesfelvágott" koncepciójuk van, egy kicsi rózsa, egy kicsi indás, egy kicsi modern, stb így egy lappal is több stílusú körmöt tudsz csinálni.
Viszont a képen lévő elvileg már más, nekem megvan de a kutya/cica ábra helyett az enyémen ilyen csigaház szerű kép van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

101. Angels will cry
108. Sounds of your world
104. My little universe

Beu

2017. január 22.

Nekem a 102 The last day of summer van meg. Nagyon jól kihasználható, sokkal jobban van kialakítva. mint a nagyméretű lemezek. Fehér+piros kétvégű nyomdapárnával használom, és mindegyik mintát felveszi, még a rosszabb lakkjaimmal is működik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

AkInImOd

2016. december 12.

A 105 'My Real Intention'-re csaptam le még a Black Friday alkalmával, amikor aznap véletlen a bolt fele jártam. A paletta felső 6 mintájából 5 karácsonyi témájú, ezért esett erre a választásom. :) A fehér alap szerintem is szuper, így a fémlap sokkal stabilabb a használat során, és könnyebben felemelhető, elpakolható.
Egy sűrűbb lakkal és a Moyra kétvégű nyomdával szépen felvehetőek a minták (átlátszóval nekem sem mindig sikerül, de az annak a nyomdának a hibája). A minták nagysága pont illik a körmeimhez, a nagy lemezeimhez képest ezeket sokkal részletgazdagabban tudom felvinni a körömfelületre. Szerintem még biztos lesz olyan mini lemez, amit beszerzek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Messy2214

2016. december 12.

Pont ez az egy lemez van meg,ami a képen látható. Igényesebben van megcsinálva mint a nagy moyra lemez. Szépen rá van ragasztva egy fehér alapra. Átlátszó nyomdával nem sikerült felvenni a mintát,de nem tudom,hogy ez a lemez vagy a nyomda hibája,mert ez az átlátszó sok lemez mintájával nem működik együtt. Örülök,hogy elödrukkolt ezzel a moyra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Audrey80

2016. november 23.

Vettem 3-at, még az összes mintát nem próbáltam ki, de amit igen, az jól működik. A Moyra lemezekhez keményebb nyomdázót szoktam használni, nyomdalakkal és sima pigmentált lakkal is működnek. Szerintem alakulnak a lemezek, egyre jobbak, a régi nagyok közül némelyik annyira sekély, hogy minden minta után pucolhattam a lemezt, na ez javult, 3-4 körömre is szépen felviszi a mintát egy tisztítással. Kicsit nagyobbak a minták, mint a kicsi MoYou mintái, nekem ez az ideális méret, hüvelykujjra is pont elég széltében-hosszában. A kis tok és a műanyagra ragasztott lemez külön tetszik. Az is jó, hogy nem egy témára készültek a lemezek, pl. mit csinálnék 12 plédmintával vagy 12 rózsával? Így nekem sokkal jobban tetszik, hogy változatosak a minták.

A feltüntetett lemezt pont megvettem, és ott a kutya-macska minta helyett nekem olyat küldtek, amint egy csigaszerű minta van, írtam nekik, állítólag változtatnak majd a honlapon. Szerencsére nem rázott meg a dolog, kibírom macskaminta nélkül.

Update: javították a honlapot, ott a jó lemez szerepel!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

Update: javították a honlapot, ott a jó lemez szerepel!