Moyra

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2015. szeptember 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Különböző méretű és formájú nyomdák, melyek kifejezetten a Moyra lemezekhez – azok mélységéhez és a mintáihoz – lettek kifejlesztve. A minőségi szilikonból készült különböző puhaságú nyomdafejek garantálják a hibátlan mintakészítést - kezdők és profik számára egyaránt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bernadettu

2020. augusztus 20.

Egy nagy méretű lemezzel vettem csomagban.
Minden gond nélkül felveszi a mintát a nagy Moyra lemezekről, de az átlátszó fejű nyomda egyszerűen sokkal praktikusabb.
Inkább tartalékban tartom, nem szívesen nyúlok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Egy nagy méretű lemezzel vettem csomagban.
Inkább tartalékban tartom, nem szívesen nyúlok érte.

Gabria

2019. november 10.

Elég sok nyomdám van, szóval tudom mi működik jól és mi nem. Ez arra a példa, hogy nálam mi nem működik normálisan. A piros része úgy ahogy van, nem működik, egyáltalán. A fehér ímmel-ámmal felveszi a mintát, de ugye ez nekünk nem elég, ha egyszer arra adjuk a fejünket, hogy nyomdázzunk! Szóval én nem is használom, így mondható az is teljes lelki nyugalommal, hogy voltaképpen pénzkidobás volt. Szóval ennél kb. csak jobbak vannak, még az is jobb ennél a nyomdázómnál, amit a kis kínai boltban vettem 150 forintért. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Ad-Namah

2018. november 6.

Van már két db nyomdám, az egyik no name, a másik pedig bornpretty. Eddig egyiknek se sikerült rendesen felvenni a Moyra nagy lemez mintáit, amik agyon vékonyak és picik, a bornpretty hozzá se nyúlt. Ez nagyon szépen felveszi, én nem buffereltem meg, de érdemes inkább rollert használni a tisztításához, mint lemosót. Gyönyörű mintákat lehet vele kihozni, az orosz nyomdalapról a legkisebb mintákat is felveszi. Én egyik oldalról a másikra görgetem a nyomdát, és ugyanígy a körmömre is, hátha így működik valakinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

keettee

2016. április 1.

Én 100%-osan megvagyok vele elégedve. Leginkább a kisebbik oldalát használom(nekem rózsaszín), mivel legtöbbször fehér lakkot használok. Kb 1 óra alatt tökéletes manikűrt tudok alkotni magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 1.

Azura

2016. március 7.

Biztos én vagyok a béna, de nekem eddig összesen egyszer sikerült felvenni vele a mintát. Fel van bufferelve, vettem ilyen szösztelenítő ragacsos hengert, és azzal tisztítom - nem vattával meg körömlakklemosóval. Igyekszem gyorsan és könnyedén használni, mert állítólag ez a titok nyitja, de semmi. Még szorgosan gyakorlom, de eddig pénzkidobás volt az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 7.

AkInImOd

2016. február 11.

Első körben ezt szereztem be a nyomdázáshoz a lemezek mellé, gondolván milyen jó lesz a kétvégű megoldás. Hát nem egészen.

Kezdjük a jóval: a fehér része kellően puha és elég nagy, szépen lefed kisebb és nagyobb körmöket is. A mintát jól veszi fel a bufferelés után, lemosóval szépen tisztítható. Picit szöszösödik a vattától és néha kijön a nyélből, de ezt nem rovom fel neki, mert a funkcióját kiválóan teljesíti.

Ezzel szemben a piros vége hiába lett bufferelve, túl kemény, valahogy nem adja le olyan szépen a mintát a körmökre és macerásabb használni.

A kettő átlagolva három csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

A kettő átlagolva három csillagot érdemel.