Moyra

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, köröm- és fodrászkellékes üzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2017. április 3.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, köröm- és fodrászkellékes üzletek, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Professzionális minőségű, nagyméretű nyomdalemez, melynek segítségével percek alatt különleges körmöket készíthetsz akár otthon, akár szalonodban. Egyszerű használhatóság, garantált siker.

43 változatban kapható

Pet'la Mistletoe+téli Moyra Nyomdalemezek:)
Ár: 900 Ft/db/ csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: próbált vagy teljesen új, fóliás:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)
Moyra Wintertime Nyomdalemez
Ár: 1100 , Eladó: lizavetta
Állapot: egyszer használt, Helyszín: -, fizetés: előreutalás után postán maradó (+800 Ft)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bernadettu

2020. augusztus 26.

Ezek közül a nagyok közül 3 van meg:
02 Fabric texture- körmön még nem próbáltam csak papíron, nagyon részletesen vésett, ősszel-télen nagyon jól fognak mutatni a pléd, tyúkláb és a karácsonyi pulcsi minták.
60 Cuts- különböző geometrikus alakzatok és francia manikűr formák vannak rajta, eddig sajnos nem sikerült ezzel olyan minőségben nyomdázni amit elvártam volna,nem sikerült egyben felvenni a mintát, de persze lehet, hogy nem jó a technikám, egyelőre csalódás ez a lemez.
77 Blossometry- virágos és geometrikus formák ötvözete, legegyszerűbb körmöket is fel lehet vele dobni, a minták meglepően nagyok, hosszú körmökön mutatnak igazán, van olyan is, ami olyan széles, hogy csak a hüvelykujjamon fér el teljesen, ettől függetlenül ez a jelenlegi kedvenc a három közül.

Akiknek rövidebb a körmük azt mondom ezek közül a nagy lemezek közül inkább olyat válasszanak, amin sok ismétlődő minta van, szóval nem zavaró, ha "lemarad" a mintáról 1-1 részlet.

Update:
-1 csillag:
Azóta beszereztem a 66 Exotique és 59 Galactica lemezeket is, nyári melegben rászáradt a festék a nyomdafejre mire oda jutottam, hogy a körmömre nyomjam, ezért inkább a designer pad segítségével és egy átlátszó lakkal csináltam matricákat, a Galactica lemezen az egyik minta olyan sekély, hogy fel se tudta venni a nyomdafej, ezek után kétszer is meggondolom, hogy vegyek-e új lemezeket, pedig eddig nem volt gondom a minta sekély vésésével

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Ezek közül a nagyok közül 3 van meg:

Update:
-1 csillag:

dunaimano

2020. április 23.

Új vagyok a nyomdázás világában, a dm-ben szereztem be egy szettet nemrégiben. Nagyon elégedett vagyok, biztos, több lemezt is fogok még szerezni, mert ez valami fantasztikus. :) A minták szépek, aprólékosak, könnyen felvihetőek, jól mutatnak körmön. A lemezt könnyen le tudom tisztítani sima körömlakk lemosóval.Imádom! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

fruzskai

2020. január 25.

Nagyon jó minőségű nyomdalemezek, igaz van pár, aminek megvan a maga trükkje, főleg a finom, vékony mintáknál. A Master plan lemezt kb. fél év volt mire igazán megtanultam használni, de ha rájön az ember utána már szépen lehet vele dolgozni. A vésetek jó mélyek, szépen le lehet őket tisztítani, nem cincálják szét a vattát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

cattitude

2019. november 5.

egy készletet vettem a dmben, ketteske jött velem haza. szép minták vannak a lemezen, de engem kicsit zavar, hogy a széle kicsit domborúbb, mint a Born Pretty lemezeknek, úgyhogy a két hosszanti szélén lévő mintasorral kicsit szerencsétlenkedtem, hogy merről hová húzzam le a felesleges lakkot. amúgy jó minőségű, a legtöbb eléggé mélyre van vésve (vagy marva, nem tudom), kezdőknek is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Ciklon3

2019. október 19.

A minták aprólékosan kidolgozottak, változatosak. Nagyon sok lemez meg van nekem. Többféle nyomdapárnám is van, mert egyik lemez ezt szereti, a másik meg azt :) Kár, hogy kisebben nagyon ritkán jönnek ki új minták, a rövid körmű lányokra gondolva :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

editgera

2019. október 10.

Kezdő körömnyomdásként voltak problémáim ezekkel a lemezekkel, de mióta gyakorlottabb vagyok gond nélkül tudom őket használni. Nagyobb méretű minták, hosszabb körömnél ez jól jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Gabria

2019. október 2.

Tökéletes! Imádom! Kell ennél több? Még nem csalódtam nagy Moyra lemezben. Ebből van a legtöbb nekem, több mint egy tucat, bár nem tudom egészen pontosan. Gyönyörűek a minták, kellően mélyek. Ha meglátok valahol Moyra lemezt, az az első, hogy azt nézem melyik jöhetne még velem haza. Az ára is tökéletes számomra. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Lina14

2019. szeptember 11.

A minták változatosak, elég mélyek, szépen fel lehet őket szedni és kitakarítani sem nehéz. Nyilván nagyobbak, így az elhelyezésük egy kicsit kihívás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Inez2003

2019. augusztus 1.

Elsőre nem sikerült használnom, aztán egy ideig nem is próbálkoztam vele, de később újra próbáltam egy video alapján és nagyon pozitívat csalódtam! Szuper és remekül fel lehet vele dobni manikűröked!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

random

2018. december 14.

3 is van, a 30 Catwalk, az 59 Galactica és a 62 Metropolitan. az 59-es a legösszeszedettebb kombó, szerintem sokat fogom használni, főleg mert bolondulok a csillagászatért. persze a másik kettő is szép (a Catwalk-on a mosási piktogramokon hangosan felnevettem még a boltban :D brilliáns), de sokkal "szétszórtabbnak" érzem a minták kollekcióját. persze ez azt is jelenti hogy különböző stílusú körmöket is lehet velük csinálni :) még nem próbáltam ki minden egyes mintát a lemezekről, de amit igen, azok többsége nagyon jól működik, de a finomabb véseteket csak magasan pigmentált lakkokkal érdemes használni, és minden nyomdázás után érdemes kitisztítani körömlakklemosóval. de ennyi a max, amit felróhatok nekik.

p.s.: mostmár 9 ilyen lemezem van (a kb 40féléből ami nálunk a kellékesnél kapható :D szóval még smucig is voltam). az új szerzemények: 02 Fabric Texture, 07 Labyrinth, 22 Gastromania, 34 Tattoo 42 Homeland és 46 Scrabble. a véleményem nem változott, talán csak annyi, hogy a Tattoo és a Scrabble egy picit trükkös, mert nagyon sok a rendkívül vékony véset, amikkel sajnos nem mindig sikerül a minta. talán ez az egy gyengébb pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.