Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Ynes, Módosítva: 2017. február 9.

Kategória:   Egyéb

Kiváló tisztító hatással rendelkező, rózsaszín, illatosított nyomdalemez tisztító folyadék

Gabria

2019. november 12.

Először azt hittem, hogy pénzkidobás lesz, merthogy ez is ugyanolyan körömlakklemosó, csak más köntösbe bújtatva, hogy vegyen az ember még egy cuccot pluszba. Aztán, ahogy elkezdtem egyre jobban használni, úgy vettem észre azt is, hogy sokkal könnyebben el tudom távolítani a lakkokat a lemezekből. Szóval teljesen jól működik arra, amire kitalálták, örülök hogy végül megvettem. :) Szerencsére nekem nem is folyik, még jó, hiszen én a nyomdakellékes dobozomban tárolom, vízszintesen. Szóval nem is lennénk nagy barátságban, ha így lenne. Nagyon sokáig elég, emiatt egyáltalán nem drága.

Szerk.: Rendeltem egy másikat, mert nagy lemezpróbákban vagyok mostanában. Drukkoltam neki, hogy ne folyjon ki, mert elég sok ilyen negatív kritikát olvastam itt az oldalon [gondoltam lecsekkolom a rendelést, mert abból szépen ki fog derülni, hogy érdemes-e legközelebb is rendelni, meg hogy tulajdonképpen hogy áll most a flakon minősége]. Külön nylon zacskóba is becsomagolták, hogy biztosan ne legyen az egész doboz nedves, ha esetleg mégis folyna. Más egy kicsit a matrica is rajta és legnagyobb meglepetésemre egy csepp sem folyt ki a flakonból, pedig fektetve volt a dobozban. Lehet, hogy a gyártók rájöttek erre a hibára, mert nekem nem okozott gondot. Szóval meleg szívvel ajánlom mindenkinek, esetleg a kísérletező kedvűek újra kipróbálhatják nekik jó-e. :) De egyébként is nagyon jó kis holmi ez, nagyon megszerettem, sokkal hatékonyabb mint egy sima acetonmentes lemosó.
Nem tudom van-e hely még, ahol 490 Ft-ba kerül, én a hivatalos oldalról rendeltem meg, ott már 650Ft-ba kerül, de szerintem még így is maximálisan megéri, hatalmas mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

cattitude

2019. november 12.

nagyon gejl a szaga, az nem tetszik, de amúgy jó termék. egy kicsit nekem is folyt, de hálistennek a pumpa ki- és becsavarása megoldotta a problémát. szépen kitisztítja a nyomdalemezeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Lina14

2019. augusztus 9.

Bevált a paletták tisztítására, azonban a gondom vele az az, hogy az üveg folyton kifolyik. Az illata erős epres, sokáig megmarad a szobában, a kifújó ügyes megoldás, mert még szárad körmökkel is ki lehet fújni. Szépen tisztítja az apró mintákat is, és egy mintára elég egy fújás. Én is 2 nyomdázásonként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

KorinLilla

2019. június 25.

A Moyra boltban ajánlotta az eladó, mert a Moyra lemezeimet nem tudtam működésre bírni a saját nyomdalakkjukkal. Nagyon bevált. Használat előtt ezzel törlöm át a lemezt, 2 minta felvétele között pedig acetonmentes lemosót használok.
A csomagolása kicsit gagyi, ha véletlenül elborul, azonnal folyik, de ez nem befolyásolja az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Ad-Namah

2019. április 14.

100% hatásos, az acetonos lemosónál sokkal hatásosabb, a hajszál vékony mintákból is kihozza a lakkot, nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.