Moyra

Ár:   420 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Nailland   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Messy2214, Módosítva: 2015. március 24.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Nailland
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2015-ös tavaszi limitált kiadás

A kollekció 7 féle barackszín árnyalatot tartalmaz

Lina06

2019. november 11.

Egyik kedvenc körömlakkom a színe és a tartóssága miatt. Bár több réteget kellett felvinnem, hogy szépen fedjen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Fairy0124

2018. május 9.

Szörnyű,hogy limitált kiadás volt :( . Egyik kedvenc színem ezek között van, és már alig van benne :( . Tartós, mint minden Moyra lakk. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

PAncsi79

2018. április 7.

Az egyik legsötétebb színnek, a Fortyniner elnevezésű nagyon szép duokróm óarany -narancsos-barackos színben játszó lakknak nem tudtam ellenállni, szerintem igazi különleges őszi szín (annak ellenére, hogy ez egy tavaszi limitált kiadás volt).
A minősége a szokásos Moyra minőség, ez is szuper, mint a többi lakk (két vékony rétegben szépen fed), alappal tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Regi84

2015. szeptember 23.

Tartós, az elején szép is, nem kopik, nem pattog le, de mire lemostam a barack szín inkább narancssárga lett... Mondjuk 6 napot simán bírt csak a szín nem tetszett már, azért mostam le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

rea3

2015. augusztus 21.

A 653-as Halehaven árnyalatot vásároltam meg és teljesen le vagyok nyűgözve, gyönyörű nyárias pasztell barack színe van. Már első rétegben is sokkal jobban fedett, mint a márka eddigi lakkjai, de azért neki is kellett a 2 réteg. Olyan fénye van, mintha géles lakk lenne a körmeimen, de amitől igazán végem van az a tartóssága. 6 napja van fenn (fedőlakk nélkül) és még csak körömvégkopás sincs, csupán lenövés. Most nem tudom, hogy ezt az alatta lévő Moyra ápolólakknak köszönheti e, vagy valóban ennyire lerobbanthatatlan, de engem teljesen levett a lábamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 21.

snowyfairy

2015. augusztus 11.

Valami őszies színt kerestem, mivel nemsoká aktuális lesz az évszak. Így megvettem a Santa Barbara árnyalatot. A színe és az apró csillámok teljesen elbűvöltek. Viszont 3 réteggel az igazi, 2 rétegnél még átlátszik a körmömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Lory

2015. április 19.

Nem vagyok éppen a barackos árnyalatokért oda de ez a kollekció szép alattomosan elcsábított.Addig-addig nézegettem őket a boltban,több napon keresztül ott is hagytam,majd végül 2 féle is haza kéredzkedett velem :D Nem tagadtam meg önmagam,mert a 2 legsötétebb árnyalatról van szó,a Fortyniner az egyik,ami egy nagyon szép duokróm óarany -narancsos-barackos színben játszó szépség,a másik pedig a Tropic Snow élénkebb korallos szín,amire illik a neve,amolyan trópusi gyümölcsös.Nagyon jól néz ki mind a kettő!2 rétegben szuperul fednek,jó állagúak,könnyű a lakkozás velük,bár elég hígak,többször lecsöpög a hosszú ecset kupakhoz közeli részénél lévő lakkmennyiség az asztalra,erre az egyre figyelni kell közben de a végkifejlet kárpótol:)
Fedőlakkal 4 napig bírta mind a kettő,úgyhogy ez nagyon jó teljesítmény nálam.Szép ez az új kollekció,nem tudom mi lett velem,hogy barack lakkok ennyire megtetszenek,lehet pont az,hogy eddig nem igazán vonzottak,most meg az újdonság varázsával hatnak:DD Na és ha barack,akkor erre valóban a Moyra peach collection volt a legjobb választás(nekem).Sajna a Santa Barbara még ami elég csábosan néz rám,nem akarom őt is megvenni de majd meggondolom...viszont a többi,a világos és pasztell árnyalatok biztos nincsenek veszélyben tőlem.D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 19.

eveartstar

2015. március 25.

I got the Halehaven colored polish. I láv it! Disz iz di bjútiful frendsipp...
A viccet félre téve, tényleg imádom a nyárias színét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 25.

I got the Halehaven colored polish. I láv it! Disz iz di bjútiful frendsipp...
A viccet félre téve, tényleg imádom a nyárias színét...

Audrey80

2015. március 25.

Nekem a fémes hatású van meg, szerintem nincs különbség, hogy kollekciós vagy sem, ez is jó, tartós, persze fedőlakkal. Lehet vele nyomdázni is. Meg vagyok vele elégedve, mint a többi Moyrámmal :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.