Moyra

Ár:   590 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: AranyAgi, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Rendkívül finomra őrölt, hihetetlenül élénk színt adó színes porok.

Használhatóak körömlakkba, körömépítő zselébe, porcelánporba keverve és sminkeléshez egyaránt. Nagyon kevés por felhasználásával rendkívül tiszta és intenzív színhatás érhető el. Használja ki a színek keverésében rejlő végtelen lehetőséget és találja meg a saját árnyalatát!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

laruci

2016. március 29.

több szín vettem, de eddig még csak a rózsszínt probáltam ki. Valóban elég csak egy kevés belőle. Nekem nagyon tetszik és nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.