Moyra

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AranyAgi, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Moyra márkaboltok, Rossmann, fodrászkellékes, kisebb üzletek
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Speciális összetételű, levegőre kötő folyadék porcelánporhoz, műköröm építéshez. Használata könnyű, kötési ideje optimális, tapadó képessége kiváló. Élénkíti a színeket és sárgulást gátló összetevőt tartalmaz. Praktikus szűkítős adagolóval és gazdaságos kiszerelésben.

zsolyomi.dora

2017. április 21.

csatlakozom az előttem szólóhoz, én is rég ezt használom, százszor újravettem már. nagyon szépen teszi a dolgát. egyetlen bajom, hogy mivel csak saját célra használom ezért a kisebb kiszerelés is sok idő, mire elfogy és észrevettem, hogy gyorsan párolog. persze más márkák is ezt a csomagolást használják, ezért ezt nem rónám fel hibának. most kipróbáltam, hogy alaposan becsomagolom simítózáras tasakba, és ez megoldotta a problémámat. ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

fanni413

2015. december 25.

Évek óta csak ezt használom. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Évek óta csak ezt használom. Ár-érték arányban verhetetlen.