Moyra

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scintilla, Módosítva: 2016. május 13.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Zsírtalanító és tapadást elősegítő körömelőkészítő folyadék

Ad-Namah

2020. június 14.

Sokkal olcsóbb, mint a többi gyártó ugyanilyen terméke, és a lapos üveg is jobban kézre esik. Persze, büdös, és figyelni kell rá, hogy ne égessen, de ha utána moyra terméket használok, igazán jól tapad rá az alapozó gél. És minimum egy héttel kitolja a viselési időt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

lupelupe

2019. február 3.

Rettenetes szaga van és ha nem vigyázok, csíp is. A hatása viszont megéri a kellemetlenséget, ugyanis sokkal tartósabb a géllakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

scintilla

2016. május 1.

Moyra Nail Preppel és mentes primerrel együtt használom, sokáig elég, mivel csak magam használom, évekig. Az ára baráti, és teszi a dolgát, ajánlom! Mint bármely másik savas primer, égeti a bőrt és egy icipicit sem ajánlatos túlreszelni a körmöt alatta, mert az sem kellemes. Én csak Moyrát veszek, mert olcsó és praktikus az üvege is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.