Moyra

Ár:   490 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Underbelly, Módosítva: 2015. augusztus 31.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A csillagoknál is fényesebben! Áttetsző, finom lilás és barackos árnylatok lágy csillámokkal az elegánsan üde hatásért.

PAncsi79

2018. április 7.

A kollekció legkülönlegesebb árnyalata szerintem a Solar Flare, nagyon szeretem főleg tavasszal és nyáron ezt az árnyalatot viselni.
Ezt a színt néha még minta nélkül is szívesen nézegetem a körmeimen :D
A minőség a szokásos Moyra minőség, amivel tökéletesen elégedett vagyok: két vékony rétegben szépen fed, alappal tartós a körmeimen, nem kopik gyorsan - nálam nagy kedvenc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Ezt a színt néha még minta nélkül is szívesen nézegetem a körmeimen :D

Lilla777

2016. november 18.

Szintén szeretem, bár nincs olyan sok szín belőle, de tartós és szépen csillog :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Noah27

2016. szeptember 21.

Kicsit csalódott vagyok.
Netről rendeltem(365-öset),ott a képen volt egy kis narancsos beütése,amitől olyan hableányos feeling volt.
Kezembe vettem és nagy nehezen sikerült ezt a sárgás beütést fellelnem benne. :(
Amúgy nagyon szép,csak még meg kell vele barátkoznom.
Amint kipróbáltam update lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Kicsit csalódott vagyok.
Amúgy nagyon szép,csak még meg kell vele barátkoznom.
Amint kipróbáltam update lesz.

MrsWolf

2016. június 11.

A FAR BEYOND-ot vettem meg (lilás kékes), szuper a lakk! Nem csalódtam a MOYRA-ban. 5-6 napig bírja a strapát, egyedi, gyönyörű lakk. Ár érték arányban a legjobb körömlakk! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

AranyAgi

2016. február 28.

Gyönyörűen csillogó körömlakk kollekció, ahogy az a nevéből is kiderül. Nekem a 366-os Solar Flare nevű a kedvencem. Nappali fényben rózsaszín, lámpafénynél narancsosabb a színe. Egy rétegben is jól terül csíkok nélkül, de így áttetszőbb hatás érhető el vele, két rétegben intenzívebb a szín és tökéletesen fed. Gyorsan szárad. Nagyon jó az ecset kidolgozása is, szépen lehet vele lakkozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 28.