Moyra

Ár:   750 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: AranyAgi, Módosítva: 2018. január 18.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Finom szemcséjű színes porcelánporok folyamatosan bővülő színválasztékban. Optimális folyadék-por arány megtartása mellett anyaguk könnyen és jól formázható, kitűnő fedőképességűek és 3D-s díszítésre is kiválóan alkalmasak.

Ad-Namah

2020. június 7.

3 g tényleg elég kevés, és ár érték arányt nézve drága, de én 3d diszítésre használom, és arra sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

fanni413

2015. december 25.

Szeretem. Szépek a színek, jó vele dolgozni. Lehetne egy kicsit nagyobb kiszerelésben is, de ettől függetlenül a minőség tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.