Moyra

Ár:   390 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: tuzgyujto, Módosítva: 2013. április 9.

Kategória:   Egyéb

Nagy és kis méretben kapható, több színben.

punkyorange

2014. június 7.

Régóta szerettem volna egy üvegreszelőt, mert sok jót hallottam róla...azonban úgy veszem észre, hogy a Moyra üvegreszelője csak nyomokban produkálja az általam olvasott előnyös tulajdonságokat. Elvileg ezek tartósabb darabok, nálam viszont már az első használatnál teljesen lekopott egy-egy vonalban az érdes felület, pedig nincsenek erős körmeim. Nem látok semmilyen körömvég-lezáró hatást, a reszelt rész durva és töredezett marad, nagyon nehéz vele dolgozni.
Bízom benne, hogy az igazi üvegreszelők nem ilyenek és egyszer én is találok egy tökéletes darabot, mert ennél még a körömvágó olló használata is jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 7.

szambi

2013. október 25.

Hát attól függ mire kell. Én ippeg csak reszelgetem a körmeimet, mert viszonylag elfogadhatóan néz ki magától is. Erre az alkalmasint foglalkozásra tök jó. Attól viszont félek hogy egyszer lepottyan és akkor annyi. Bár már ejtettem le és megúszta.
Tényleg jó árban van, meg szép színes is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 25.

Tényleg jó árban van, meg szép színes is.

tuzgyujto

2013. április 4.

Brutálisan olcsó, 400 forint körül van az ára, és nagyjából annyit is ér. Kettőt is elkoptattam, nagyjából négy hónap alatt, és ezt az egész üveg reszelő dolgot nem értem. Sokkal gyengébb volt a körmöm, mint a sima reszelőtől, elkezdett lemezesen felválni, és több időbe is telt a manikűrözés, mert nem elég erős. Nem tudom, hogy az összes ilyen fajtájú körömreszelő ilyen-e, vagy ennek van baja, de ez nem jött be. Olcsó, szóval kap két csillagocskát. Azért ha nem muszáj, inkább ne ezt vegyétek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 4.