Moyra

Ár:   450 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: zsanka97, Módosítva: 2016. november 9.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Maximális ragyogás! Finomra õrölt fényporok káprázatos ragyogású, intenzív, divatos színekben. Használhatóak körömlakkba, zselébe és porcelánba keverve egyaránt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

biusz

2017. június 29.

Nagyon szeretem ezt a port, gyönyörű manikűrt lehet vele készíteni. Az egyetlen probléma, hogy soha nem tudom kiválasztani melyik színt használjam épp. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.