Mr.Body

Ár:   2220 Ft és 3330 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   nem kapható   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: petra095, Módosítva: 2022. február 15.

Ár:   2220 Ft és 3330 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   nem kapható
Kategória:   Testápolók

Sokoldalúan felhasználható, természetes krém

A fekete alumínium tégely frissítő citrus és menta illatú, könnyű krémet rejt, mely gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzetet maga után, csak kellemes, ápolt bőrt.

tenyitomi

2018. szeptember 29.

Ez is jó mint az active tesója,ebben már vannak illóolajok,az illata citrom enyhe teafa univerzális krém,arcra kézre,lábra is bevált,könnyen felszívódik,érezni a minőséget.Arcra viszont maradok az activnál,mert ott jobban bejön az illatmentesség.Az ide írt összetevők kicsit hiányosak,ennél több mindent tartalmaz az én példányom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 29.