MSQ

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kaspo, Módosítva: 2018. május 30.

Kiszerelés:   15 db
Kategória:   Ecsetek

15 db-os ecsetkészlet, melyből 4 db (fehérek) állati eredetű szőrből készült, a többi szintetikus.

kaspo

2018. szeptember 25.

A szintetikus ecsetek nagyon jók. Kellően puhák, jól veszik fel a festéket, szépen adják le, nagyon jó velük dolgozni. Mosás után visszanyerik az alakjukat. 5 csillag.
A fehér ecsetek viszont kegyetlen büdösek, és az első tisztítás után szanaszét jöttek a szálak. O csillag, kuka, viszont még így is nagyon megéri, hogy az a 4 db a kukában landolt, mert a többi tökéletesen használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.