Muelhens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

erika81

2014. július 31.

Hű! Iyenem nekem is volt nagyon régen. Az illatàra sajnos már nem nagyon emlékszem. Csak annyira hogy édes volt. Szívesen megszagolnám megint. Lehet esetleg még valahol kapni? Az emlékek miatt 5 csillag!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Bnemrita

2014. július 31.

Juj, azon gondolkodtam nemrég, hogy milyen parfümökért akartam meghalni középiskolás koromban. Na, "Ő" az egyik ilyen volt. Kikönyörögtem, szó szerint és sokáig, de végül anyumtól megkaptam. Mély, édes illat, talán érzékinek is lehetne mondani (nem is tudom, mit akartam vele 17 évesen...), kb. egy hónapja egy adományboltban (!!!) találkoztam vele ismét (máshol nem is látom), most már nem kellene, de a szép emlékek és a sok sóvárgás miatt legyen 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

reka0417

2014. március 7.

Én is nagyon szeretem. Sajnos őt sem gyártják már, de még be lehet szerezni. Egyedi illat, Bújós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

vanillacaramella.sweet

2013. július 12.

Nagyon szerettem, édes-virágos illat volt. Igazán tartós volt! Nagyon nőies, finom, édes-virágos illat. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 12.