Muelhens

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gaboxy, Módosítva: 2020. szeptember 8.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Megjelenés éve: 1976.

Illatcsalád: riss, fás, virágos

Fejjegyek: bergamot, galbanum, málna, jácint

Szívjegybek: lila akác, jázmin, írisz, rózsa

Alapjegyek: tölgymoha, szantál, vetiver, ámbra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Trixi

Korcsoport: >54
2021. augusztus 31.

A 80-as évek közepén ismerkedtem meg ezzel az illattal. Első "komoly" szerelmemtől kaptam, még tinédzser voltam (18-19), szüleim pedig tiltottak az illetőtől. Arra emlékszem, hogy öntögetős üvegben volt, mindig a nyakamra löttyintettem belőle két oldalra. Kellemes, mai szemmel fiatalos illata volt, akkor nagyon nőiesnek éreztem. Az illatjegyeket nem tudtam volna megmondani, ha most nem olvasom el, egy kiegyesúlyozott, nem túl édes, nem túl virágos, könnyed, nem nyomulós, elég tartós illatra emlékszem. Többször is kaptam újat, amikor elfogyott, aztán egyszer csak meguntam, az illetőt is, új szerelmek jöttek. Janine D. - mindig emlékezni fogok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. augusztus 31.