Müller

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2014. december 30.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajfestékek

Növényi hajszínező hajfestéshez és hajápoláshoz. Színezi és ápolja a hajat, tisztán növényi összetevőkkel.

Emimo

Korcsoport: >54
2018. november 27.

Volt itt véleményem, de most nem látom. Sok évtized óta a hajam csakis hennával volt és van festve. Tudom, milyen a jó henna. Ez az! Ennek már nem ennyi az ára, hanem pár százzal több, ha jól emlékszem, 1300 Ft, és a neve is változott, valamint a csomagolása is. A Müllerben a henna már Terra Naturi név alatt fut.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 27.

megaziren

2018. október 18.

Intenzív vöröset vettem. Eddig henna port használtam, ahhoz képest egy kicsit könnyebb volt a felvitel és a lemosás is. A sima henna porhoz képest volt benne valami kávézacc szerű szemcse amitől féltem hogy majd nem tudom kimosni, de úgy tűnik, sikerült, talán még hamarabb is mint a rendes hennát. Ár/érték arányban is kedvezőbb valamivel. Igaz, hagytam összekeverve is kb egy órát állni, de a nagyrészt sajnos ősz lenövésemet szép világos vörösre fogta be. Ezzel nagyon elégedett vagyok, főleg, hogy csak vásárlás után vettem észre, hogy ősz hajra nem is ajánlják :D Lehet hogy veszem még, vagy ezt vagy a sima vöröset.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 18.

horeka

2018. augusztus 22.

ma festettuk be a hajamat ezzel a termekkel. az eredeti hajszinem kozepbarna es regota kemiai festekekkel volt festve. az utolso festes kb egy honapja volt, szinten voros szinnel, ezt azonban a nap elegge jiszivta es mar nagyon kopott volt. nagyjabol egy orat hagytam a hajamon a hennat. viszonylag konnyen ki tudtam belole mosni (sampon nelkul) es egyaltalan nem volt kocosabb a hajam mint szokott lenni. a vegeredmeny egy gyonyoru rezvoroses arnyalat lett. egyszeruen imadom. kivancsian varom, hogy 48 ora elteltevel milyen arnyalat lesz belole. engem az illata egyaltalan nem zavar.. nem budos, csak novenyi. wn nagyon meg vagyok vele elegedve, csak ajanlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

nature12

2017. december 15.

A barna árnyalatot használtam. A cél a vörös szín elfedése volt, ami kb 95%-ban sikerült is.:) A végeredmény szép csokibarna lett, az eredeti haszínemtől nem üt el. -1 csillag, mert nagyon gubancolja a hajam, nagyon nehéz kifésülni és miután kifésültem, újra gubancos és fésülhetetlen lesz... Balzsamot nem használtam, mert olvastam, hogy közvetlenül utána nem ajánlott, mert úgy nem lesz olyan tartós a színeredmény.
Kb 4,5 órát hagytam fent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Kb 4,5 órát hagytam fent.

Martu0508

2017. október 4.

Meg vagyok elègedve a termèkkel, lassan kèt ève használom. Citrom vagy ecet hozzáadása nèlkül is szèp szìneredmènyt ad. Használtam a vörös szìnt is, sötètebb lett mint az inzenzìv vörössel, ezèrt nekem az utòbbi jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Lassunyuszi

2017. május 13.

Elozoleg az intensive rot-ot probaltam de nekem eleg vilagos szoke az ereseti hajam es nem sok semmit csinalt vele. Kb aranyszoke lett.

Ez jobban bevalt tenyleg szep voros szint ad. Nem adok neki 5-ost mert mas hennat meg nem probaltam igy nem tudom azok jobbak-e. De ar-ertek aranyban szerintem jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Nona91

2016. június 23.

Sziasztok ma próbáltam ki nem csinált semmit a hajammal.a hajam rézvörös volt de aszkorbinsavval már le van világositva vagyis valamennyire a festék eltávolitva a tövem natur középbarna a tő sötét vörös lett a vég ugyanaz a kopott valami.szerintetek?vagy ugy is napok múlva változni fog a színe,fodrászként lehet mivel nem ismerem a működését biztos nagy változást vártam 😄

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

bagotaizsoltne

2015. június 30.

A lányomnak kentük fel, ő a kezdetektől csak hennával festi a haját, szép hosszú derékig érő haja van
most áll a fején, kicsit darabos, jól el lehetett dolgozni, jól sikerült kikeverni, citromos forró vízzel kevertem, és nem elég neki 1 doboz, legközelebb 2 kell.
Lemosás után frissítek, az intenzív rot rezesre fogta be az én hajam, kíváncsi leszek ez mennyivel másabb (bár az én hajam vékonyabb szálú, de mégis sokat dúsított rajta)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

Matilda

2014. december 31.

A használattal kapcsolatban nem volt különösebb problémám, bár nem tudtam teljesen simára elkeverni, maradtak benne kis darabkák. Az illatával nekem eleinte nem volt bajom, szeretem az ilyen natúr dolgokat. Úgy csináltam mindent, ahogy a leírásban volt, ecettel és vízzel elkevertem majd felkentem és betekertem a fejem, hogy melegen maradjon. A lemosása nagyon nehéz volt, először csak folyattam rá a vizet és percekig jött belőle a trutyi, viszont voltak benne olyan darabkák amiket nem tudtam kiszedni a hajamból. Aztán feladtam és engedtem vizet a kádba, gondoltam ha elmerülök benne, akkor könnyebben kijön a hajamból a maradék. Már fél órája mostam, 3-szor samponoztam, de még mindig nem volt tiszta a víz. Gondoltam ha egy kicsi marad benne, nem baj. A színe gyönyörű lett, akárcsak a hajam. Olyan volt mintha 2x annyi hajszálam lenne, mint egyébként, gyönyörű volt. Az illata viszont nagyon érezhető volt a hajamon, ez pár nap után szaggá változott és zavaró volt. Aztán mikor újra hajmosásra került a sor, megint ontotta magából a színt és ez a harmadik, negyedik hajmosásnál is így volt. Nem is beszélve a szagáról, amitől még akkor sem szabadultam meg. A mosások közben sajnos a színe is kijött... Meg is ijedtem, hogy teljesen kimosódik majd, de szerencsére nem. Először vörös színe volt, most már narancssárgás inkább. Igazából mindegyik szín szép volt, csak nem értem miért ment át ilyen változáson. Összességében elégedett vagyok vele, bár kicsit macerás. A hennával való hajfestés mindenesetre nagyon tetszik, mert nem károsítja a hajam, sőt olyan, mint egy hajkúra. Legközelebb is hennával fogom festeni, viszont valószínűleg más márkát is kipróbálok majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.