Müller

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2012. november 7.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás

Horvathangelika1

2018. november 13.

Még a nyáron vettem, és mostanság fog elfogyni. Maximálisan megérte az árát, bár mostanság nem hiszem,hogy ezt újraveszem,most kókuszolajozni fogok. Minden nap használtam. A pilláimra és a szemöldökömre este, egy idő után sokkal vastagabb és sötétebb lett mindkettő. Sminket lehozza kb. Azonnal. Ajánlom mindenkinek aki akar 3az1ben terméket vásárolni. Azaz szempilla dúsító,sminklemosó és testápoló :)
Up: sokkal-sokkal dúsabb a szempillám amióta ezzel kenem, kevés van benne de még sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Vikeee

2012. december 29.

Nagyon elégedett vagyok vele ! 100 ml-es( bár sokkal többnek látszik), és 2800 Ft körül van. Nem olcsó, de cserébe egy tiszta, és kiváló minőségű terméket kapok. Illata minimális, mandulás. Én csak ezt használom a testemre és az arcomra is ! És azóta nem húzódik, nem viszket, és nincs fehér hámlás a lábamon sem ! Hamar beszívódik, így nincs az a sokak által nem kedvelt zsíros érzés sem. És a hiedelmekkel ellentétesen, pattanásom sem lett, hiába olajat használok. Ez előtt több testápolót is kipróbáltam, újabban natúr kozmetikumokat is, de rájöttem, nekem ez a legjobb ! Ebbe tutira nincs semmi káros, allergén anyag, így bátran ajánlom minden érzékeny bőrű emberkének is !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Emolliensek: Prunus Dulcis