Müller

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2013. április 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás

Wikkencs91

2018. augusztus 30.

Nagyon kellemes illatú, gyorsan felszívódik heti 1-2x használatra tökéletes utána napokig bársonyos puha az ember bőre, van 2 fajta még belőle mandula olajas, jojoba olajas a natúr kozmetika részlegen kell keresni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Lyah

2015. április 28.

Tegnap előtt vettem. A parfüm nem tudom, minek bele, de tény, hogy jó illata van. Hamar beszívódik, jól hidratál, a kezemen legalábbis, az arcomat kicsit besárgítja, úgyhogy azt még ki kell gondolnom, hogyan csinálom, hogy ne hagyjon nyomot. Sokáig elég lesz, és egyelőre tetszik nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

lidi86

2015. április 19.

A harmadik olajkeverék, amit a Müllerből vettem, de eddig a legígéretesebb. A durván ekcémás, vörös, hámló bőrterület egy hetes használat után már csak rózsaszínes/barnás. Az olaj csökkenti a gyulladást, és némileg a viszketést is. Naponta többször bekenem vele a magam, mert nagyon gyorsan beszívja a bőröm, és hamar visszacserepesedik. Ilyen szempontból a jojobaolaj jobb, mert jobban hidratál. A mandulaolajat pedig fürdésnél szoktam használni, mert nagyon sűrű, de zuhanyzásnál nem hagyja úgy kiszáradni a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil