Müller

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2020. május 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás

• A jojobaolaj számos biológiai és ásványi anyagot tartalmaz, amelyek nem csak egészségessé teszik a bőrt, de természetes módon ragyogóvá is teszik azt.
  • Az olaj felveszi a harcot a ráncokkal és a narancsbőrrel.
  • Hatékonyan kezelhetőek vele az olyan problémás bőrbetegségek, mint az ekcéma és a pikkelysömör.
  • A jojobaolaj nyugtatja az irritált bőrt és növeli a kollagén természetes előállítását.
  • Ezenkívül hatékony védelmet nyújt a nap sugarai ellen és felveszi a harcot az öregedés olyan jeleivel, mint a ráncok.

tonic

2020. július 20.

2017.03.22.
Nagyon szeretem, nagyon jót tesz a bőrömnek, kiegyensúlyozza a száraz-zsíros részeket, az meg külön tetszik,h 100 %-os, nagy kiszerelés ehhez képest pedig drágának sem mondanám,mert sokáig elég lesz. (már ha addig meg nem romlik :) )
sokkal hasznosabbnak tartom, mint 1-1 vacak arckrémet,amikbe mindenfélét belekevernek..
2019.04.22.
Továbbra is nagyon jó,eleinte picit szárított,de aztán kiegyensúlyozott lett a faggyútermelés,s így már nincs probléma,sőt nagyon jó. Sokat javított a bőrképemen,van,h csak ezt kenem fel,de használom hajra is. Ár-érték arányban is nagyon jó,nagy mennyiség.
Up
Abszolút állandó termék itthon,az arcom nagyon szereti,hamar beissza. Már az újabb,zöld van nekünk is,még pont a karantén előtt vettük épp akciós is volt. A pumpás verzió talán jobban bejött,de meg lehet szokni mindent.. nyugodtan ajánlom kipróbálásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 20.

2017.03.22.
2019.04.22.
Up

HHH97

2020. június 17.

Nekem se a bőröm, se a hajam nem volt elájulva tőle. Nem tett rosszat, de semmivel sem éreztem pozitívabb hatást, mint amikor a "mesterséges" dolgokat kenem magamra, sőt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

BRebi

2019. december 14.

Régen az arcomra használtam mint hidratáló és mint sminklemosó. Ezt sajnos a bőröm nem tolerálta jól, azonban hajra kenve isteni. Hajmosás után látható a nagy különbség. Emiatt újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 14.

skin

2019. november 5.

A szemfesték tökéletes eltávolítását vele kezdem . Nem csíp nem irritál és gyors. Univerzálisan felhasználó. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 5.

szata1

2019. november 5.

Nem viseli el a bőröm a krémeket, mindegyiket csak pár napig bírja, aztán megjelennek kis puklik, pattanások. Mióta jojoba olajat használok ez teljesen elmúlt, nekem önmagában is eléggé hidratál és puhít. Sokkal kevésbé zsírosodik a bőröm, szépen beállította a faggyútermelését. Eddig a rossmannos változatot használtam, mert egy müllerben sem találtam ezt, nagyok vadászni kell rá. A rossmannos csak 20 ml 1300 forint volt, most a 100 ml-eset 1845 forintért vettem a müllerben. Nekem a pici is kitartott fél évig, kíváncsi leszek ez meddig bírja majd. Az adagoló még kicsit fura, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Jeazy21

2019. augusztus 14.

Az új csomagolás nekem jobban tetszik, double cleansinghez használom első lépésként. Kellemesebb az arcmosás, puhább a bőröm, nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Wikkencs91

2019. július 31.

Müllerben kapható a natúrkozmetika részlegen, új csomagolásban krémekkel együtt. Arcra testre hajra körömre egyaránt kiválló hidegen sajtolt az új széria illatmentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Serpentina

2019. július 27.

Amióta lassan egy éve minden nap, - reggel és este - jojobaolajat használok, mondhatom, hogy teljesen “megváltoztatta a bőröm életét”.
Van olyan periódus, amikor krémek helyett csak ezt kenem magamra. Nagyobb és látványosabb csodát művel a bőrrel, mint eddig bármelyik fancy krém, amit kipróbáltam, pedig “csak” egy egyszerű növényi olaj.
Teljesen homogénné teszi a bőrt, nagyon jól hidratál, valamint szabályozza a faggyúmirigyek működését is, így a pattanásaim is jóval ritkábban jelentkeznek, mint előtte bármikor.
Azért szeretem ezt a fajtát, mert jóval gazdaságosabb a kiszerelése, mint bármelyiknek, ami itthon kapható, és ez elég jó hír, mivel napi szinten használom és gyorsan fogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 27.

Julifoldvari

2019. július 14.

Zseniális! Ez a legolcsóbb jojoba olaj amit eddig találtam, és nagyon megéri. Használok körömágy hidratálásra, hajvég ápolásra, arcra (nem pattogzok ki). A pumpás adagoló szuper lenne, de nekem mellé folyik... ezért a -1*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

judiTT

2019. június 9.

Testáplolónak használom elsősorban és nagyon szeretem. Minden más termékkel ellentetben ezt végre beszívja a bőröm és nem hagy zsíros érzetet és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil