MUM

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, EuroFamily   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcsa, Módosítva: 2011. december 2.

Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   Müller, EuroFamily
Kategória:   Dezodorok

Parfümmentes. 24 órás védelem, alkoholmentes, bőrbarát dezodor. Különösen az allergiások igényeire fejlesztették ki. Színezőanyagok és tartósítószerek hozzáadása nélkül készült. Bőrtűrőképessége dermatológialiag igazolt.

Reb

2019. május 16.

Ki szerettem volna mindenképpen próbálni egy illatmentes dezodort, és ezt választottam. Jól működött rajtam, igaz, komolyabb stresszhelyzetekben, és nyári melegben még nem teszteltem. Egyáltalán nem irritálja a bőrt. A sötét ruhákon sajnos hajlamos foltot hagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

teeety90

2017. január 7.

Az itt olvasott vélemények alapján mertem megvenni,de sajnos óriási csalódás.
Elég izzadós vagyok,ami sajnos néha érződik is,gondoltam most a téli időszakban úgysem izzadok annyira,kipróbálok valami újat... De olyan büdös lettem,mint még nyáron sem.
Nivea és Garnier deókat használok felváltva,azt hiszem maradok azoknál,mert sajnos a tökéletes deót még mindig nem sikerült megtalálnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Az itt olvasott vélemények alapján mertem megvenni,de sajnos óriási csalódás.

Svetlana

2016. április 6.

Én még egy golyóstól sem lettem büdös izzadós, ettől igen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

Én még egy golyóstól sem lettem büdös izzadós, ettől igen.

laural

2016. március 6.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a dezodorra (az itteni krémmániás vélemények alapján :) ), mert hosszú évekig tartó keresgélés után végre megtaláltam azt, ami számomra tökéletes! Illatmentes, valóban izzadásgátló, nincs irritáció, nem színezi be a ruháimat, csupa-csupa pozitívum. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

edke

2015. január 27.

Tökéletes! Eddig ennyire még nem voltam elégedett egy dezodorral sem. Szárazon tart, nem ragacsos felkenve, valóban illatmentes, így még deo-szaguk sem lesz a ruháknak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Kunkom

2014. május 20.

A keszitmeny super!Az itt es egy kulfoldi (Amazonon)oldalon olvasott jo velemenyek miatt mertem ezt az olcso,de kivalo termeket megvenni.En elotte kb.10 evig Vichy golyos deot hasznaltam,de mar nem teljesitett es mindenkeppen le akartam cserelni.Nem vagyok nagyon izzados es megis kevesnek bizonyult a draga termek,ez meg 2€ -ert megverte minosegben:-)Nagyon gyorsan szarad es a honaljam teljesen szaraz marad egy meleg izzaszto nap vegere is!Batran ajanlom mindenkinek.En sot parom is atter a Mum-ra!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 20.

senskin

2014. május 19.

Egyszer -kétszer használtam, jó volt. Aki szereti az illatmentes kompozíciókat és érzékeny a bőre, annak tökéletes lehet. (Már crystal essence-t használok, abból is a levendulásat.) Ja, és nem irritált a MUM. Csak áttértem egy számomra sokkal jobb termékre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

krisztina.matolcsi

2014. április 29.

Évek óta ezt használom, nekem nagyon bevált. Nem szeretem az illatos deokat,mert a parfüm illatot akarom érezni magamon. Nem mondom, hogy 24 órát kitart, de azért 12-t biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 29.

kara.hedvig

Korcsoport: >54
2013. augusztus 21.

Tökéletes izzadásgátló! Bármilyen parfümhöz jó. Én a stiftet jobban szeretem, de a golyós formátum is jó. Tudna valaki segíteni, hogy hol lehet kapni?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Emolliensek: PPG-15 Stearyl Ether
Emulgeálószerek: Steareth-2, Steareth-20
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-20

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1