Mundo de unas

Ár:   690 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Nailland,online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nemesfalvi.adel, Módosítva: 2015. április 13.

Lelőhely:   Nailland,online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gabria

2019. november 10.

Régebben használtam ilyen lakkokat, azóta váltottam. Elég kicsik és ahhoz képest drágák szerintem. A szaguk az valami borzalmas. Viszont nekem volt fekete, fehér, alma zöld és krémszínű is és mindegyik tökéletesen működött. Nagyon jól pigmentáltak és évek múlva is gyönyörűen használhatóak voltak nekem! Szépen elkeveredtek, ha kicsapódott a tetején egy kis anyag [alapból a standnál is látszott, hogy már így árulják őket, de semmi probléma nem akadt velük]. Mégse veszek már több ilyet, inkább a Moyrának használom a lakkjait. Nem azért, mert jobb, hanem mert olcsóbb, de minőségben egyébként szerintem ugyanaz a kettő. Nekem nagyon bejött egyébként, szép színek is voltak belőlük és úgy egyáltalán, kipróbálni nekem megérte maximálisan. Nehezen jött le a nyomdalemezről az elején, de azóta rátaláltam a csodás nyomdalemez tisztítóra, ami nem pénzkidobás, tényleg nagyon jó, még az évekkel ezelőtt odaszáradt lakkot is lehozta, amit elfelejtettem/nem bírtam rendesen leszedni a lemezről. Az ára és a kiszerelése, na meg az émelyítő szaga miatt adok 4 csillagot, emiatt tényleg sokkal jobb egy Moyra lakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

bbrilona

2017. március 13.

Fekete, fehér, pink és almazöld színeim vannak. Egyedül a feketét szeretem. Valkid hatásúak. Nehezen kezelhetőek. Nem lesz szép a nyomdázott minta kontúrvonala. Nehezen tisztítható a nyomdalemez. A régi gyorsan száradó lakokkal sokkal szebb eredményt lehet elérni, így ezeket ritkán használom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

CzFru

2017. január 20.

Sok embernek bevált ezért vettem. A fekete és a fehér alapszíneket próbáltam ki először és utoljára. A legnagyobb gondom a hatalmas minőségkülönbség: a fekete jól működött, de a fehér kenődött és nem volt olyan pigmentált, mint vártam. A szaga katasztrófa, de meg lehet szokni. Én nem vettem újra, mert ahhoz nem túl olcsó, hogy próbálkozzak a színekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

nyinails

2016. december 12.

Utálom a szagát, utálom takarítani a nyomdalemezt utána, mert a sűrűsége miatt iszonyat nehezen jön fel (a bronz el is színezte a lemezt), a gyors száradás miatt meg midnen lehúzás után tisztítani kell. Az átlátszó nyomdafej meg nem is szereti, egyszerűen egyáltalán nem jön fel vele (a Moyra felveszi a mintát...). Szerintem az a baj, hogy a puha fejeket nem szereti, ami rossz hír nekem, mert a körömformám miatt csak azokat tudom haszmálni, a keményeket nem.
Egy jó tanács: ne használjátok lakként, mert az életben nem szárad meg, accent nailként akartam, és hááát fail :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 12.

PAncsi79

2016. szeptember 12.

Már régóta nézegettem nyálcsorgatva Instagramon az ilyen lakkokkal készült manikűröket, amikor megjelent a Nailland kínálatában, azonnal lecsaptam rá.
Amit imádok benne, hogy a világos színek is szuperül fednek sötét alapra is (eddig ezt csak metál finisű lakkoknál tapasztaltam), a BTGN nem maszatolja el őket, a színes lakkokból a kis üvegcse is sokáig elég. Sajnos nem túl illatosak, sőt, kifejezetten büdös lakkocskák, de ez legyen a legnagyobb bajom. A Mexican Pink szín viszont megfogja a fehér nyomdapárnát - ami számomra nem zavaró, de nem árt tudni róla.
Idővel valószínűleg az összes kapható színt be fogom szerezni.

Update:
Sok színt beszereztem, de végül mégsem lett a kedvencem. A szaga egy idő után már engem is zavart, ráadásul a színek álltukban megromlottak. Kicsapódott egy színtelen folyadék a lakkból, amit nem tudtam összekeverni újra és egyenetlenül lehetett vele nyomdázni. Szóval ha vásároltunk belőle, használjuk minél gyakrabban, mert sajnos ilyen problémák lehetnek vele. Én maradok a könnyebben beszerezhető Moyra nyomdalakkoknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Idővel valószínűleg az összes kapható színt be fogom szerezni.

Update:

Amadea

2016. szeptember 12.

A fekete és a fehér árnyalatok nekem nagyon jól működnek - nem fogják be a nyomdapárnát és az ujjaimat, szép élesek a minták körvonalai és a vékony részeket is gond nélkül felcuppantják a lemezről -, de a színesekkel meggyűlt a bajom párszor, főleg a pirossal (a kedvenc színem!). Olyan nyúlósak, mintha fél órát vesztegelnének a nyomdapárnán két másodperc helyett, egy darabba összeáll a minta és nem akar rátapadni a körmömre. Lehet, hogy a színesekből nem készül annyi "friss" új darab, mint a feketéből és a fehérből, és besűrűsödnek? Mindenesetre, ahogy néztem a Nailland standjánál a két rétegbe szétváló színeket, inkább egy Colour Alike nyomdalakknak szavaztam bizalmat (és nem bántam meg).
Ha majd elfogynak, max. a feketéből és a fehérből fogok új üveggel venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Ha majd elfogynak, max. a feketéből és a fehérből fogok új üveggel venni.

Lina14

2016. július 8.

Valóban nagyon erősen ragasztós szaguk van, de az állaguk nem túl folyós, sűrűek, és nekem sokszor sikerül egy menetben,a minta takarítása nélkül megcsinálnom mind a 10 ujjam. nekem a fehér és a fekete van meg, a fehér hajlamos kiszaladni a nagyobb mintákból, a fekete pedig gyakran szálasodik. a marshmallow és áttetsző fejű nyomdafejek már nem működtek az essences lakkokkal, de azt hiszem ha ezek elfogynak inkább el corazont próbálok

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

Audrey80

2016. január 14.

Az ára és a borzasztó szaga egy dolog, egye fene. Használható nyomdázásra, szépen felveszi a mintát, viszont nekem a fele elfogyott és eléggé romlott az állaga. Nem tudom, van-e értelme 3 ml lakkot hígítgatni. A problémám, hogy minden mintafelvétel után pucolhatom ki a lemezt, vagy nem veszi fel szépen a mintát. Más nyomdalakknál ez nem fordult elő, én meg szeretek legalább öt körmöt lemezmosás nélkül nyomdázni. Még próbálgatom egy darabig, hátha más mintánál jobban teljesít, de ha nem, akkor nem éri meg nekem a szenvedést, kuka. 3 csillag, mert a feléig jól szuperált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

Orsiii

2015. október 8.

Sehol nem láttam még ennek a lakknak az összetevőit. A párom megesküszik rá, hogy zománc festék. Bztosan nem kenném magamra. Néhány angol nyelvű oldalon azt írják róla, hogy "nem kozmetikai minőség" és nem engedélyezett anyagokat tartalmaz. A szaga is borzalmas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 8.

csillu

2015. szeptember 28.

Vegyesek az érzéseim a MdU nyomdalakkokkal. Az első darab, amit megvettem egy intenzív pink volt. Ami totálisan befogta a fehér szilikonos nyomdapárnámat... és gyakorlatilag mindent körülötte.
Az állaga tökéletes nyomdázáshoz, nagyon sűrű. Igen jellegzetes szaga van, ami sokáig megmarad a helységben. Tisztítása, eltávolítása a bőrről acetonnal nem nehéz, szépen lejön. A nyomdapalettáról viszont kicsit csiszitolni kell, hogy ne maradjon rajta halványan a szín. Viszont elég sokat szenvedtem a megfelelő nyomdapárna megtalálásával. Azt tapasztaltam, hogy a puhább, szilikonos nyomdapárnák nem veszik fel szépen, vagy valahogy beisszák a lakkot. A keményebb nyomdapárna viszont tökéletes vele.
Tetszenek a színek és a nagy színválaszték. Viszont... nekem mégsem lett a kedvencem,attól függetlenül, hogy megvettem jó pár színt és használom is őket. Sokkal jobban szeretek mondjuk egy Moyra Metal Effect lakkal nyomdázni, valahogy problémamentesebbnek tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 28.