Murnauers

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MissM, Módosítva: 2020. augusztus 31.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

gen0

2024. január 13.

Sajnos aki izzadosabb fajta (en a hidegebb idoben ezzel mindig kuzdok a tulfutott tomegkozlekedesi eszkozok miatt) annak jo esellyel ez a termek sem jo. Azt hitten vegre talalok egy jo dezedort de ezek szerint maradnom kell az oldspice-nal. :(

Update: ha 1,5-2 hajlando vagy elviselni a sajat testszagod utana marha jol mukodik! Igaz az oldspice a legjobb tovabbra is de most legalabb rgy ideig nem lesz pasi szagom :)
Ezert felpontoztam 4re!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 13.

Ezert felpontoztam 4re!

nia5506

2022. november 30.

Régen használtam ilyet, aztán valahogy elmaradt. Most újra vettem és nagyon bevállt. Eléggé izzadékony vagyok, de mégis hat, nem izzadok mellette. Imádom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 30.

verus086

2022. május 17.

Imádom :)
Nagyon régóta kerestem olyan alternatívát amiben nincsenek káros anyagok, sajnos a többi natur dezodor nem jött be, mindig büdös voltam. Sajnos én nagyon erősen hajlamos vagyok a rossz szagú izzadasra, szóval nem fűztem sok reményt, de tényleg egy kis csodaszer ez! Izzadast nem gátolja meg de teljesen semlegesíti a szagot! Egész napot kibírja. Zubanyzas után szoktam nedves honaljra felvinni. Szerintem egyáltalán nem macerás, jól is esik felvinni, és baromi sokáig elég. Remelem sose vonják ki a forgalomból, mert imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 17.

Imádom :)

Sundelion33

2021. május 16.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire jól működik a timsó, mint dezodor. Teljesen elégedett vagyok vele, kibírta a 30 fokban túrázást, a tollasozást, és a jógázást, a városban rohangálós hétköznapokat. Persze izzadok, mert nem azt gátolja, de semmi szagom nincs, sem pedig a ruháimnak. Megfogni sem fogja meg őket, hamar szárad, sokáig elég, hagyja érvényesülni a parfümöt. Azt hiszem, megtaláltam a tökéletes deot:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

LivErpool

2020. július 14.

Használtam már kristály dezodort. Amikor elfogyott, azz a típust nem tudtam már újravenni, így ezt választottam és nagyon jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Varacskos

2019. október 22.

Tökéletesen működik, egyáltalán nem izzadok tőle még nyáron sem. Rengeteg ideig elég. Maximálisan megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 22.

backardi165

2019. július 4.

Olyan dezodort kerestem a férjemnek,ami nem tartalmaz semmi káros anyagot és hatásos! Kb egy hétig használta és valóban hatott is! Izzadt,de nem volt szaga lélegzett a bőre és a pólóját sem kente össze ami mint tudjuk nem jön ki semmilyen módszerrel! Azonban egyik este észrevettem ,hogy ki van sebesedve a hónalja de nem fájt neki,másnap viszont már be sem tudta kenni mert annyira kisebesedett😞. Bepantennel kentük kb 3 napig mire begyógyult! Neki nem vált be! Én elvettem tőle és használom nekem semmilyen problémár nem okoz,szóval embere válogatja kinek hogyan hat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

nizza78

2018. november 10.

Ajánlom mindenkinek, mivel nem tartalmaz káros anyagot. Már két éve használom, de még mindig rengeteg van belőle. Igaz, én csak reggel, naponta egyszer kenem át vele a tiszta hónaljam, ahhoz nehéz, hogy napközben magammal vigyem (nem bánnám, halenne kisebb kiszerelésben ilyen célra), így nyáron, dögmelegben, rohangálás után előfordult, hogy délután éreztem az izzadság szagát is, ilyenkor a ruhámra fújtam dezodort... Szóval volt pár ilyen alkalom, de nem sokszor, úgyhogy ennyi kellemetlenség simán megéri. hogy nem feszülnek a nyirokcsomók, meg nem tunkolom tele ezt az érzékeny területet mindenféle vegyszerrel. Lehet, hogy simán bedumáltam magamnak ezt a parát, de amíg nem kezdtem ezt a dezodort használni, úgy éreztem, hogy folyamatosan feszül a hónaljam, nem esik jól ott az a sok vegyszer. Ha csak bedumáltam magamnak, akkor is megérte, hogy most legalább ezügyben nyugodt vagyok :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 10.

Alice83

2018. június 15.

Szuper!!..sajnos nekem a bio deók sosem működtek eddig.. sosem..egyszerűen nagyon érzékeny a bőröm..a nagyon bio sheavajas szódabikarbónás deók annyira kicsípték a bőröm mintha csípős paprikával kenegettem volna, az alkoholos szárítja és nem sokat ér (bár tűzoltásnak használgatom melegben) az aloaverás szintúgy, cinkes vastagon "fed" és nem használ (talán az ezüst kolloidos működhet még nem próbáltam) és még sorolhatnám..engem csak az alusós deók nem irritálnak, ironikus pedig azok mint tudjuk nagyon egészségtelenek..szóval aki hozzám hasonló ember sajnos nem sok egészséges választás maradt számára..
Először a Chrystal deóval (Ammonium Alum van benne szintén) kezdtem a gránátalmás nagyon finom de nem bírja a nagy melegben..estére kenegettem és reggel újra és délután újra..nem rossz de sokszor ért kellemetlenség ha elfelejtettem, ráadásul mindig hagyott egy érezhető réteget bár nem kente össze a felsőm..akkor gondoltam a tiszta esszencia hátha működik és tényleg..attól tartottam h nagyon macerás lesz használni pedig egyáltalán nem..fürdés után tiszta bőrre kenegetve egész napra illatmentes maradok.
Ami szenzációs: nem irritál, egész nap "illattalan" maradok, nem hagy réteget maga után, nem fogja be a ruhát, kiadós és hagyja izzadni az embert..igen ez nem túl jó de természetes..amúgy megfigyeltem ha a hónaljam teljesen száraz az aludeóktól 30+ fokban akkor mindenhol máshol izzadok, na az nem kellemes.. szóval működik:D..remélem segítettem azoknak akik gondolkodnak rajta..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

TheGirl

2018. május 31.

Már legalább 2 éve csak kristály dezodort használok, de ez a fajta valamiért nagyon kiszárítja a bőrömet. Annyira, hogy alig bírom megemelni a karomat. Igaz, hogy ez is használ, és nem izzadok, de számomra így használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.