Mustang

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2014. február 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Linda86

2017. január 31.

Azon kevés illatok egyike, amiből elhasználtam majdnem az egész üveggel :-) Könnyed, virágos, nekem kicsit mézes beütésű. Nagyon kellemes kis illat :-) Szerettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

rb09

2014. május 17.

életem első parfümje ..... :) még mindig őrzök az alján, kapható még valahol? Sajnos sehol sem látom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Musil

2014. május 17.

Nagyon szeretem az illatát, de azt mondanom sem kell, hogy borzalmasan rossz a tartóssága!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 17.